تاپینگ پیتزا لوتوس

تاپینگ لوتوس با نور مخفی

تاپینگ پیتزا طراحی شده توسط تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان  برای فست فود لوتوس | Lotus Italian Restaurant
تاپینگ  لوتوس جهت نگهداری مواد آماده شده برای ساندویچ، برگر و کباب ترکی و پیتزا می باشد که با نمای طرح دار و نورپردازی شده طراحی و ساخته می شود.

تاپینگ پیتزا

تاپینگ لوتوس

تاپینگ پیتزا و ساندویچ دارای لگن های بن ماری جهت خنک نگهداشتن مواد آماده
تاپینگ پیتزا فروشی همراه با طبقه استیل و شیشه جلو
رویه از ورق استنلس استیل
مجهز به یک طبقه میانی و دو در عمودی با قفل و یراق آلات
بدنه خارجی از ورق استنلس استیل
دارای شاسی فلزی و پایه های آلومینیومی با قابلیت تنظیم ارتفاع
در صورت درخواست ، یخچال دستگاه قابل تبدیل به فریزر می باشد.

تاپینگ پیتزا فروشی

تاپینگ لوتوس

منوی فست فود لوتوس خیلی خوب و متنوع هست، البته سرویس دهی خیلی خوب و برخورد فوق العاده کارکنان هم از نکات مثبت این رستوران ایتالیایی با پیتزاهای خوشمزه آن می باشد که شرکت آرمان فیدار مهام برای فست فود لوتوس تاپینگ پیتزایی را که در تصاویر مشاهده می فرمایید طراحی و تولید نموده است
تاپینگ پیتزا قابل ساخت در اندازه های سفارشی بوده و با ابعاد و ارتفاع مورد نظر شما مشتریان گرامی طراحی و تولید می گردد

تاپینگ ساندویچ و تاپینگ پیتزا

طراحی تاپینگ پیتزا بر اساس سفارش مشتری و با سلیقه او می تواند انجام شود. یعنی قبل از ساخت تاپینگ مشتری با مشاهده مدل های مختلف مدلی که مد نظر دارد را اعلام می کند که این مدل می تواند تلفیقی از چند نمونه کار شرکت باشد.

تاپینگ پیتزا و ساندویچ دارای میز کار + یخچال صنعتی خوابیده + ظروف مواد پیتزا و ساندویچ می باشد که باید فشار سرما به ظرف ها هم برای حفظ و نگهداری مواد اولیه رسانده شود لذا دستگاه تاپینگ شرکت آرمان محصولی با بهترین کیفیت و بالاترین طول عمر می باشد که برای شما به ارمغان آورده شده است.

دستگاه تاپینگ نوعی یخچال و میزکار است که علاوه بر نگهداری مواد اولیه داخل یخچال و ظروف روی دستگاه ، این امکان وجود دارد تا از درون ظروف مواد اولیه پیتزا و ساندویچ را مانند کاهو ، کلم ، گوجه ، کالباس ، پنیر ، قارچ ، فلفل دلمه ای ، گوشت ، سوسیس برداشته و روی میزکار جلوی دستگاه پیتزا و ساندویچ را به راحتی برای طبخ آماده نمود.

این محصول دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد

شماره های تماس شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

۰۲۱۶۶۸۱۶۴۱۸

۰۲۱۶۶۸۱۶۸۵۴

لینک کانال تلگرام شرکت https://t.me/armanmaham

 صفحه اینستاگرام شرکت tajhizat_arman

تجهیزات فست فود,تجهیز فست فود,تجهیزات پیتزا فروشی,لوازم پیتزا فروشی,تاپینگ پیتزا,تاپینگ پیتزا فروشی,رستوران ایتالیایی,رستوران ایتالیایی لوتوس,رستوران ایتالیایی,غذای ایتالیایی,رستوران ساری,فست فود لوتوس,تاپینگ,یخچال تاپینگ ساندویچ,تجهیزات فست فود,تاپینگ پیتزا و ساندویچ,تاپینگ پیتزا, تاپینگ ساندویچ,خرید تاپینگ پیتزا,فروش تاپینگ پیتزا,قیمت تاپینگ پیتزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *