سخنی با بازدیدکنندگان گرامی:

قبل از مشاهده  کاتالوگ شرکت آرمان از شما عزیزان تقاضا داریم اگر مایل بودید با مطالعه متن زیر آشنایی بیشتری با شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان پیدا کنید  . شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان از سال 1392 و همزمان با تاسیس شرکت در زمینه طراحی و ساخت آشپزخانه های صنعتی در بخش تجهیزات رستوران ،تجهیزات فست فود،تجهیزات کافی شاپ و تجهیزات کترینگ فعالیت خود را آغاز نموده و توانسته با گروهی از افراد مجرب ، فنی ،تحصیلکرده و متخصص نیاز بازار و مشتریان را شناسایی و خروجی عملکرد خود راتا حد امکان به سلایق مشتریان نزدیک نماید.

در شرایطی که اجناس و تجهیزات معمولی به نام خارجی با قیمت های غیر واقعی وارد بازار می شوند و عمده آنها نیز کیفیت مناسبی ندارند، شرکت آرمان تلاش می کند با حمایت از تولید اجناس با کیفیت داخلی و ارائه خدمات مناسب علاوه بر ارائه کالا و خدمات در خور مردم ایران ، زمینه اشتغال جوانان کشور را نیز در حد توان فراهم نماید.

با احترام- مدیرعامل

در زیر تصویر برخی از صفحات کاتالوگ تجهیزات آشپزخانه صنعتی شرکت آرمان را ملاحظه بفرمایید :

کاتالوگ تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان:

برای دانلود فایل pdf بروشور شرکت روی این نوشته کلیک کنید

کاتالوگ تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

 

 

راه اندازی رستوران

راه اندازی فست فود

تجهیزات فست فود

تجهیزات پیتزا فروشی

تجهیزات ساندویچی

تجهیزات سلف سرویس

تجهیزات رستوران

تجهیزات کترینگ

تجهیزات آماده سازی

تجهیزات سرمایشی

تجهیزات کافی شاپ

تجهیز آشپزخانه

لطفا جهت سفارش و خرید با شماره های درج شده در تصویر ذیل تماس بگیرید و برای دیدن محصولات و مکان های تجهیز شده توسط شرکت آرمان با دفتر فروش هماهنگ فرمایید.

همچنین می توانید از پست هایی که روی سایت قرار گرفته و مکان هایی را که توسط شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان تجهیز و راه اندازی شده اند دیدن فرمایید و با مرور سایت از  شرایط تخفیف تجهیزات فست فود و رستوران مطلع شوید.

شماره های تماس شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

۰۲۱۶۶۸۱۶۴۱۸

۰۲۱۶۶۸۱۶۸۵۴

۰۹۳۹۹۱۵۰۵۰۱

لینک کانال تلگرام شرکت https://t.me/armanmaham

 صفحه اینستاگرام شرکت tajhizat_arman