تجهیزات رستوران مسین

معرفی پروژه ها:

این رستوران واقع در مجموعه آواجنرال واقع در شادآباد ابتدای خیابان هفده شهریور (بالای بازارآهن) مجموعه آواجنرال رستوران و کافی شاپ مسین می باشد که توسط شرکت سازنده همین مجموعه تجهیز و راه اندازی و مدیریت می شود.از دیگر مراکز تجاری ساخته شده توسط این شرکت می توان از مجموعه آواسنتر واقع در نیاوران جنب سفارت چین نام برد.

ذر این رستوران غذاهای سنتی ایرانی و غذای فرنگی سرو می شود در نتیجه به تجهیزات متعددی برای سرویس به مشتریان خود نیاز دارد که در ادامه به این تجهیزات اشاره خواهیم کرد.البته مشتریان رستوران مسین می توانند از منوی کافی شاپ این رستوران هم استفاده نمایند.

راه اندازی رستوران کافی شاپ ژیوان

راه اندازی رستوران کافی شاپ ژیوان

راه اندازی رستوران کافی شاپ ژیوان طی مدت چهار هفته انجام شده و اگر از مبلغ تجهیز می خواهید بدانید باید بگویم طبق لیستی که در ذیل خواهید دید هزینه تجهیز رستوران ایرانی فرنگی و کافی شاپ این مجموعه حدود ۳۰۰میلیون تمام شده است.

 

تجهیزات فست فود عطاویچ استاد معین

پروژه ها

در حال حاضر در کشورمان برندهای زیادی در زمینه کاری فست فود و رستوران فعال هستند که برخی از آنها به دلیل حسن سابقه شهرت و محبوبیت بیشتری از دیگر برندها دارند و به همین دلیل برای خرید تجهیزات فست فود خود وسواس بیشتری به خرج می دهند .در نتیجه تجهیز فست فود یا رستوران این برندها کار آسانی نیست و مدیریت این برندها برای انتخاب شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد نظر خود سختگیری های  خاص خود را دارند.

یکی از این برندها عطاویچ می باشد که شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان  با چندین شعبه آن افتخار همکاری و تجهیز داشته است.امروز قصد داریم در مورد تجهیزات فست فود عطاویچ استاد معین واقع در آزادی خیابان استاد معین مجتمع تجاری اداری معین مال قرار دارد با شما عزیزان صحبت کنیم که تجهیز این فست فود توسط شرکت تجهیزات فست فود آرمان انجام شده است و به مدیریت آقایان خلج اداره می شود.

 راه اندازی و تجهیز ساندویچی برنو

راه اندازی و تجهیزساندویچی برنو
پروژه ها

در ادامه معرفی مکان هایی که توسط شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان تجهیز و راه اندازی شده اند امروز قصد داریم در مورد  راه اندازی و تجهیز ساندویچی برنو  با شما عزیزان صحبت کنیم.

این فست فود می تواند برای خیلی از کسانی که فضای کوچکی در اختیار دارند و می خواهند محیطی زیبا و دنج با غذایی با کیفیت داشته باشند الگوی مناسبی باشد.

تجهیز رستوران ایتالیایی اسکاردین گیشا

پروژه ها

امروز قصد داریم یکی دیگر از رستوران هایی که توسط شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان تجهیز و راه اندازی شده است را به شما عزیزان معرفی کنیم.

رستوران ایتالیایی اسکاردین یک رستوران فست فود بیرون بر یا به اصطلاح delivery که با منوی متنوع رضایت مشتریان خود را جلب کرده است.

آدرس و تلفن: گیشا، جنب پاساژ نصر، فاضل جنوبی ،پلاک ۵۴  تلفن ۰۲۱۸۸۲۴۰۱۶۵ و ۰۲۱۸۸۲۴۹۷۲۲

آدرس اینستاگرام : skardin_fastfood

تجهیز رستوران و کافی شاپ استخر آفتاب

پروژه ها

یکی از ویژگی های بارز شرکت آرمان به روز بودن و وسواس در کار تجهیزات آشپزخانه های صنعتی است. این ویژگی ها باعث شده حتی مجموعه هایی که در سطح بسیار بالایی از نظر متریال ساخته شده اند و استانداردهای بین الملی در ساخت آنها کاملا رعایت شده برای تجهیز رستوران خودشان با شرکت آرمان همکاری داشته باشند.

از جمله این مجموعه ها که طراحی بسیار زیبایی داشته و از استاندارد های بالایی برخوردار است باشگاه آفتاب در مجموعه ورزشی انقلاب تهران است که شرکت آرمان وظیفه تجهیز رستوران و کافی شاپ استخر آفتاب را به عهده داشته است و یکی از بهترین پروژه های شرکت است. این مجموعه شامل ورزش های متنوعی می شود که در انتها به آن اشاره خواهیم کرد.

تجهیز کترینگ رستوران مادر جون

پروژه ها

تجهیز رستوران و کترینگ مادر جون توسط شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان انجام شده است

این کترینگ واقع در گرمدره کرج است و با تجهیزات ساخت ایران و با دقت و ریزبینی زیاد چینش و جا نمایی شده است

تجهیز کترینگ مادر جون که شامل وسایل و تجهیزاتی از قبیل

هود – یخچال ایستاده – اجاق گاز – کباب پز تابشی – گاز چهار شعله دمکن دار-کابینت دیواری و زمینی -فریزر – کانتر گرم نما دار – تنور و……

می باشد که همگی ساخت شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان می باشند.

البته در بخش در باره ما پروژه های بیشتری قابل مشاهده می باشد که آنها نیز تنها بخشی از کارهای شرکت آرمان بوده و نمی توانیم تمام پروژه ها را در یک صفحه برای شما عزیزان قرار دهیم.

در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید:

شماره های تماس شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

۰۲۱۶۶۸۱۶۴۱۸

۰۲۱۶۶۸۱۶۸۵۴

۰۹۳۹۹۱۵۰۵۰۱

لینک کانال تلگرام شرکت https://t.me/armanmaham

 صفحه اینستاگرام شرکت tajhizat_arman