تجهیزات فست فود عطاویچ استاد معین

تجهیزات فست فود عطاویچ استاد معین

در حال حاضر در کشورمان برندهای زیادی در زمینه کاری فست فود و رستوران فعال هستند که برخی از آنها به دلیل حسن سابقه شهرت و محبوبیت بیشتری از دیگر برندها دارند و به همین دلیل برای خرید تجهیزات فست فود خود وسواس بیشتری به خرج می دهند .در نتیجه تجهیز فست فود یا رستوران این برندها کار آسانی نیست و مدیریت این برندها برای انتخاب شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد نظر خود سختگیری های  خاص خود را دارند.

یکی از این برندها عطاویچ می باشد که شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان  با چندین شعبه آن افتخار همکاری و تجهیز داشته است.امروز قصد داریم در مورد تجهیزات فست فود عطاویچ استاد معین واقع در آزادی خیابان استاد معین مجتمع تجاری اداری معین مال قرار دارد با شما عزیزان صحبت کنیم که تجهیز این فست فود توسط شرکت تجهیزات فست فود آرمان انجام شده است و به مدیریت آقایان خلج اداره می شود.

تجهیزات فست فود 

وقتی از تجهیزات فست فود صحبت می کنیم یعنی بخش وسیعی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی که شامل چندین بخش مجزا می شود .یعنی ما به یک فست فود که کباب ترکی سرو می کند و یا مرغ سوخاری ارائه می دهد فست فود می گوییم که لزوما همه این غذاها در یک فست فود به صورت یکجا سرو نمی شود و معمولا هر مغازه تخصص خاص در یک زمینه دارد.

توضیحات بالا به این خاطر بود که بعضی از دوستان با ما تماس می گیرند و لیست قیمت تجهیزات فست فود از پرسنل شرکت می خواهند . به دلیل گستردگی این کار تقریبا هیچ لیست قیمت مشخصی برای تجهیزات فست فود وجود ندارد و هر کس با توجه به نیاز خود و منوی مورد نظر یک لیست از اقلام درخواستی را برای ما ارسال می کند و ما قیمت آن اقلام را اعلام می کنیم.

همچنین در مواردی که نیازبه راه انداز (آشپز حرفه ای) باشد از طرف ما یک راه انداز با رزومه معتبر به مشتریان عزیز معرفی می گردد و لیست قیمت تجهیزات فست فود مورد نیاز آن شخص با کمک راه انداز تهیه شده و قیمت به مشتری اعلام می شود.

لیست تجهیزات مورد نیاز فست فود عطاویچ 

تجهیزاتی که در این فست فود به کار گرفته شده اند :

تاپینگ ساندویچی

کانتر مرینیت

میزکار استیل

هود استیل

فریزر زیر گریل

اجاق گریل تخت

اجاق دو شعله طرح امریکایی

سرخکن طرح دین

سرخکن ترک

خمیر گیر و….

و در آخر پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال ساندویچ خوشمزه و با کیفیت هستید حتما به عطاویچ  شعبه استاد معین سر بزنید تا هم از غذای خوشمزه لذت ببرید و هم با کیفیت کار شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان از نزدیک و بدون واسطه آشنا شوید.تلفن عطاویچ شعبه استاد معین: ۶۶۰۷۷۰۴۲

 

در صورت نیاز به مشاوره یا خرید با ما تماس بگیرید

 

 

 

درباره admin1

این مطالب را نیز ببینید!

دستگاه ذرت مکزیکی تمام استیل

دستگاه ذرت مکزیکی تمام استیل با فرارسیدن پاییز و سرد شدن هوا استقبال مردم از …