افتتاح رستوران بدون شکست

افتتاح رستوران بدون شکست
راه اندازی رستوران

افتتاح رستوران بدون شکست

افتتاح رستوران بدون شکست بعد از اینکه شما رستوران خودتان را راه‌اندازی می‌کنید، بدون شک یکسری مسائل جدید برایتان پیش می‌آید! صرف نظر از اینکه شما بهترین ایده را برای رستوران داشتید یا بهترین دستور پخت غذا را در اختیار سرآشپزتان قرار دادید باز هم موفقیت شما تضمین نشده است !

حقیقت این است که صنعت رستوران بسیار پر ریسک است. یک مطالعه در دانشگاه کرنل آمریکا (Cornell) که معتبرترین دانشگاه برای صنعت مهمان‌نوازی (Hospitality Industry) در دنیاست، نشان می‌دهد که تقریباً یک چهارم رستوران‌هایی که به تازگی راه‌اندازی می‌شوند، در همان سال اول افتتاح ورشکست می‌شوند.

جالب اینجاست که بدانید این نسبت در سال دوم دو برابر است! این یعنی نیمی از رستوران‌هایی که در سال دوم افتتاح خود هستند در معرض ورشکستگی قرار دارند. البته باید در نظر داشت این پژوهش در آمریکا انجام شده ولی نتایج در ایران هم تفاوت آنچنانی ندارد.

رشد بسیار زیاد رستوران های سطح شهر تهران و بسیاری از شهرهای بزرگ، نزدیک به اشباع شدن این صنعت را نیز گوشزد می‌کند و هر چه به این سمت حرکت کنیم، کار رستوران‌دارهای تازه‌کار سخت‌تر و پیچیده‌تر میشود.

حتی رستوران‌هایی هم که 2 سال اول را با موفقیت پشت سر می‌گذارند و از گزند حوادث گذر می‌کنند، هر چه جلوتر می‌روند، با معضلات و روندهای جدیدتری روبرو می‌شوند که ممکن است کسب و کارشان را به خطر بیاندازد.

برای ساعات طولانی آماده شوید :
موفقیت در صنعت رستوران‌داری مستلزم یک تعهد کاری قوی است. به طور معمول، مدیران رستوران در هفته در حدود 90 ساعت وقت برای کارشان در محیط رستوران صرف می‌کنند! این یعنی دو برابر 44 ساعت حد مجاز کار در هفته. همین امر نشان‌دهنده زمان‌بر بودن و تعهد آور بودن کار در صنعت رستوران‌داری است.

افتتاح رستوران بدون شکست

کار رستوران تعطیلی‌بردار نیست، صبح، ظهر و شب.. شما باید با جون و دل برای آن وقت بگذارید. در ادامه چند ساعتی از کار یک مدیر رستوران را با هم مرور می‌کنیم.

6 صبح : رسیدن به رستوران
6:30 : از نظافت کف آشپزخانه مطمئن شوید و اگر تمیزی راضی‌کننده نیست دست به کار شوید!
6:55 : صورت اموال را چک کنید و اگر کم و کسری بود، بر اساس مدل کنترل هزینه رستوران‌تان سفارش دهید.
7:45 : برگه‌های سفارشات را در جا مخصوص‌شان قرار دهید.
8:00 : وجوه صندوق‌ها و گاوصندوق را بررسی نمایید. در صورت لزوم وجوه نقد را به حساب بانکی‌تان واریز می‌کنید.
9:00 : کارمندان شیفت صبح وارد رستوران می‌شوند.
9:35 : یکی از کارکنان با خواب‌آلودگی وارد می‌شود، به او یک تذکر شفاهی می‌دهید.
9:45 : یکی از کارکنان با 45 دقیقه تأخیر می‌آید. به او یک تذکر کتبی می‌دهید.
10:00 : یکی از کارکنان نیامده، با او تماس می‌گیرید یا بر روی پیغام‌گیرش پیام می‌گذارید.
10:10 : به دو نفر از پرسنل شیفت بعد از ظهر تماس می‌گیرید تا یکی جای فرد غایب را پر کند.
10:30 : جلسه توجیهی روزانه‌تان را با کارکنان برگزار می‌کنید.
11:00 : درب رستوران را برای پذیرایی نهار باز می‌کنید.

افتتاح رستوران بدون شکست

همینطور که می‌بینید، ظرف مدت کوتاهی مدیر رستوران باید چند اتفاق را مدیریت کند! هماهنگی کارکنانی که نیامده‌اند، واریز پول به حساب و … این نشان دهنده حجم کار بالاست که بدون شک بدون برنامه‌ریزی قبلی مدیر رستوران از پس آن بر نمی‌آید.

مراحل فنی و تخصصی افتتاح رستوران بدون شکست
افتتاح رستوران بدون شکست
افتتاح رستوران بدون شکست

حسابدار خود باشید :
اغلب مدیران رستوران، ذهنیت قبلی نسبت به حسابداری رستورانی ندارند. باید بدانید که این مدیریت مالی فرق زیادی با سایر کسب و کارها ندارد، شما بایستی حجم سرمایه‌گذاری، بودجه‌های اجرایی و خرید‌های روزانه و هفتگی، کنترل هزینه ، حقوق پرسنل و از همه مهمتر پیش‌بینی درآمد آشنا باشید و بطور نظام‌یافته حساب رستوران‌تان را رصد کنید و مراقب سود زیان‌تان باشید. اینجاست که سبک مدیریت سنتی شمارش دخل و خرج رنگ می‌بازد.

ریسک‌تان را مدیریت کنید :
حواستون به بهداشت، احترام به مشتری، کنترل مهمان ناراضی، مسمومیت و خیلی چیزهای دیگر باشد. هر کدام از مشکلاتی که از قبل به ریسک آنها فکر نکرده اید می‌تواند به دردسر بزرگی تبدیل شود.

کلاس رستورانتان را مشخص کنید. بین سه دسته‌ء اقتصادی، متوسط و فنسی گروه مورد نظرتان را انتخاب کرده و به نسبت آن در مورد مکان، منو و باقی چیزها تصمیم بگیرید. غذاهایی که در منویتان ارائه می نمایید و حتی دکوری که برای رستورانتان طراحی می‌کنید، همه و همه به گروه سنی و کلاس رستورانتان بستگی دارد.

یک مکان مناسب برای تاسیس رستورانتان پیدا کنید. مکانی که در دسترس و در دید مردم باشد بهترین گزینه است. بهتر است از پیدا کردن مکان‌هایی که داخل طرح ترافیک است و یا معمولا ترافیک زیادی دارد اجتناب کنید تا اول کار توی ذوقتان نخورد!

حفظ قیمت ها در مقابل تورم !
یکی از کارهایی که رستوران‌داران می‌توانند رکود را در کسب و کارشان کمتر کنند، قناعت در سود و افزایش حجم فروش با ثابت نگه‌داشتن قیمت‌ها در شرایط تورمی است. در این زمینه رستوران‌دار می‌تواند با برنامه‌ریزی دقیق خرید مواد اولیه، کاهش حاشیه سود رستوران، برنامه‌ریزی شیفتی و بهینه نیروی انسانی، قیمت منو را تا زمان بیشتری ثابت نگه دارد و با این روش به مشتری بیشتری دست بیابد.

رقبایتان را زیرچشم داشته باشید :
یکی از نکات مدیریتی که بسیار حائز اهمیت است، اگر یک مدیر بتواند تهدیدات پیرامون خود را به فرصت تبدیل کند، بدون شک یکی از عناصر اصلی موفقیت را خواهد داشت. برای مثال، وجود رستوران‌هایی که در اطراف رستوران شما و در شعاع 2 کیلومتری رستوران شما واقع شده‌اند، می‌تواند شانسی برای شما باشد.

اما چطور!؟
یک مدیر حرفه‌ای رستوران، می‌بایست شش دانگ حواسش به کار رقبایش باشد! او می‌بایست نه تنها کار رستوران‌های هم‌قد و قواره خودش را زیر ذرّه‌بین قرار دهد، بلکه بایستی کار بقیه رستوران‌های هم‌جوار که حتی ممکن است از لحاظ سطح خدمات در رده پایین‌تر و بالاتری نیز قرار دارند را هم مورد توجه قرار دهد.

البته سطح میزان این توجه متناسب با کلاس رستوران است. برای مثال یک رستوران سطح بالا با سرویس فرانسوی (fine dining) کار زیادی به کبابی بیرون‌بر یک کیلومتر آن طرفتر ندارد.

اما باید در نظر داشت که توجه دائمی به رقبا و یا حتی به ظاهر رقیببان و فراتر از آن، رستوران‌های تازه‌تأسیسی که در نزدیکی رستوران شما راه‌اندازی شده‌اند، بسیار مهم است. حال یک مدیر خوب چگونه باید از تهدید تازه‌واردین بهره‌برداری کند.

پاسخ روشن به این پرسش این است: متمایز باشد و تمایزتان را حفظ کنید!
بنشینید و فکر کنید، شما مدیر رستوران هستید، بین شما و رقبایتان چه فرقی است؟ بین منوی شما، آشپز شما، سرویس و میزبانان شما با رستوران‌های رقیب همجوار چه تفاوت‌هایی وجود دارد؟ این تمایزات را هر چه که هست و هر کدامشان که باعث می‌شود مشتری شما را انتخاب کند، روی کاغذ بنویسید و برای بهبود و پر رنگ کردن آن گام بردارید. مانندِ این که شما یک غذای خاص و خوشمزه دارید، بر روی آن تمرکز کنید، در تبلیغات‌تان به آن اشاره کنید، از آن بسیار یاد کنید و به میزبانان سفارش کنید آنرا به مهمانان توصیه کنند.
حال اگر تمایز بارزی نیافتید باید چه کار کرد؟ خوب کارتان درآمده! باید این بار اساسی فکر کنید و برعکس عمل کنید. یعنی ببینید رقبایتان چه مشکلاتی دارند، آن مشکلات را در رستوران خود به مزیت‌تان تبدیل کنید. مثلاً اگر میزبانان رستوران رقیب شما اخمو و ناکارآمد هستند، میزبانان حرفه‌ای و خوش‌برخورد استخدام کنید و بکار بگیرید. اگر بیشتر روی این قضیه وقت بگذارید و فکر کنید، به نتایج جالبی می‌رسید.
خوب از تمام این بحث این طور باید نتیجه گرفت که به رقبایتان به جای تهدید به چشم فرصت نگاه کنید. فرصتی که باعث می‌شود شما مزیت‌های خود را توسعه دهید و بر روی تمایزات‌تان تمرکز کنید.

نکاتی که باید در مورد باز کردن یک رستوران بدانید :

افتتاح رستوران بدون شکست
تجهیز تالار گل سرخ

افتتاح رستوران بدون شکست

این روزها خیلی ها درگیر این فکر هستند که شاید باز کردن یک رستوران ایده مناسبی برای پول درآوردن باشد و یا اینکه تصور می‌کنند رستورانداری شغلی است که از روز ازل برای آن خلق شده‌اند. البته که باز کردن یک رستوران ایده جذاب و منحصر به فردی است و هزاران راه برای بروز خلاقیت در خود دارد ولی آیا همه چیز به همین راحتی است؟!

1. صاحب یک رستوران خوب بودن ابداً یک تفریح نیست. وارد این حرفه شدن نه تنها تفریح نیست، بلکه یک شغل تمام وقت به حساب می‌آید که در آن عملاً تفریح در دسته آرزوها قرار می‌گیرد.

بخصوص در ابتدای تأسیس رستوران لازم است که بیشتر وقتتان را در حال کار بگذرانید. اگر عاشق تعطیلات آخر هفته، جشن تولدهای خانوادگی، صرف یک شام رمانتیک به مناسبت روز ولنتاین و یا مهمانی سال نو هستید باید بگوییم که دیگر باید این‌ها را به خواب ببینید! چرا که این تاریخ‌ها دقیقا پیک شلوغی یک رستوران هستند.

2. هرگز با این تصور که از ابتدا هجوم مشتریان به رستوران شما سرازیر می‌شوند کار خود را شروع نکنید. رستوران هم مثل خیلی مشاغل دیگر به زمان احتیاج دارد تا جا بیفتد و به‌ قول ‌معروف کارش بگیرد.

خیلی وقت‌ها همه‌ چیز مثل فیلم‌ها پیش نمی‌رود که در اولین روز کار رستوران حتی یک جا هم برای نشستن پیدا نمی‌شود. بهتر است درست و منطقی و با این تصور شروع کنید که ممکن است مدت‌ها مجبور به مگس پراندن باشید تا شاید رستورانتان معروف شود!

3. رستوران، رستوران است و کاکا، برادر! بهتر است قبل از اینکه تصمیم بگیرید دوستان و یا بستگانتان را در رستورانتان استخدام کنید ، به قول فرنگی‌ ها دوبار فکر کنید! حتی اگر مطمئن هستید که آنها افراد بسیار موفقی در کسب و کار و حتی رستوران‌داری هستند یادتان باشد که از این به بعد رابطه شما دیگر یک رفاقت معمولی نیست، شما رئیس می‌شوید و این ریاست ممکن است همه‌چیز را خراب کند!
4. یک طرح روشن و واضح برای کسب‌وکارتان تهیه کنید. درواقع بیزینس پلن یکی از اساسی ترین نیازهای شروع یک کسب‌وکار است به ویژه اگر اولین بار است که وارد حرفه صنایع غذایی یا رستوران می‌شوید.

ممکن است همان‌طور که در حال کسب اطلاعات پژوهشی هستید به موارد زیادی بربخورید که قبلاً در نظر نگرفته بودید و چه‌بسا از همان ابتدا مسیرتان را تغییر دهد. مواردی از قبیل صدور مجوز، شناسه بهداشتی و یا قوانین مالیاتی.
5. گزینه‌های موجود تأمین مالی برای باز کردن یک رستوران جدید را بررسی کنید. بسیاری از مردم در رویای افتتاح یک رستوران هستند، درحالی‌که پیدا کردن راهی برای تأمین مالی اولیه رستوران می‌تواند یک مانع عمده به‌حساب بیاید. یافتن وام‌هایی مربوط به راه انداختن یک کسب‌وکار جدید و یا پیدا کردن یک سرمایه‌گذار مناسب از این دسته گزینه‌هاست.
6. قبل از قضاوت، بررسی کنید. اغلب مردم قبل از اینکه کارشان را شروع کنند با اعتماد به ‌نفسی مضاعف در مورد رستوران‌های رقیبشان اظهار نظر می‌کنند.

مثلاً “مطمئناً خمیر پیتزای من شبیه آن‌ها کلفت و بی‌مزه نخواهد شد”، یا “عجب ایده‌ی مزخرفی! من هرگز در رستورانم تلویزیون نخواهم گذاشت” و از این ‌دست. به یاد داشته باشید تعصبات شخصی با کسب‌وکار موفق جور در ‌نمی‌آید. بدون شک چیزی در مورد خمیر کلفت رستوران شماره 1 و یا تلویزیون رستوران شماره 2 وجود داشته که رستوران همچنان پابرجاست و مشتری‌های خودش را دارد.

قبل از اینکه قضاوت کنید به این فکر کنید شاید بهتر است شما هم شیوه آن رستوران را تکرار کنید و یا از آن بهتر، شیوه منحصربه‌فرد و خلاقانه خودتان را پیش بگیرید.
7. یک منوی منحصربه‌فرد داشته باشید. منوی یک رستوران می‌تواند ترکیبی از غذاهای ویژه و چندتایی از آن اُلدفشن های قدیمی باشد که هم بتواند کنجکاوی مشتریان رابرانگیزد و هم مشتری‌های محافظه‌کار که خیلی اهل ریسک نیستند را راضی نگهدارد.

مثلاً در مورد برگر، می‌توانید هم برگر ساده و کلاسیک در منویتان داشته باشید و هم یک مدل من‌درآوردی که به تم رستورانتان هم بخورد؛ مثل برگر با گوآکاموله و یا هالوپینو البته در صورتی که تم رستورانتان مکزیکی باشد!
8. در مورد تم رستورانتان تصمیمی واضح بگیرید. یکی از ناامیدکننده‌ترین رستوران‌ها رستوران‌هایی هستند که تم مشخصی ندارند. مثلاً رستورانی با دکوراسیونی چینی که پیتزا سرو می‌کند و یا رستوران ایتالیایی که موزیک کانتری آمریکایی گذاشته است و حتی یک کافه با صندلی‌های ناراحت فرفورژه که رسماً بیش از نیم ساعت نمی‌شود بر رویشان دوام آورد. تصمیم خود را بگیرید و بعد بگذارید همه‌ چیز با هم همسو پیش برود.
9. موقعیت رستوران رویایی‌تان را پیدا کنید. قبل از اینکه در مورد منوی رستوران تصمیم بگیرید، تم رستورانتان را مشخص کنید و یا در مورد وام با بانک طرف حسابتان وارد مذاکره شوید، لازم است که مکان مناسبی برای قرار گرفتن رستورانتان پیدا کنید. یادتان باشد محله و حتی خیابانی که شما کسب ‌و کارتان را در آن راه می‌اندازید در پیشرفت و موفقیت شما، غذاها، سرویس و حتی منویتان مهم است.

اگر در حال حاضر مکان خاصی را در نظر دارید بهتر است قبل از اینکه حسابی در موردش رویاپردازی کنید تمام زیر و بمش را دربیاورید تا مطمئن شوید که می‌تواند از پس برآوردن تمام نیازهای مربوط به یک رستوران موفق بربیاید.
10. واقع‌بین باشید و به ‌هیچ‌ وجه خودتان را دست بالا نگیرید. ممکن است شما در بین خانواده و دوستانتان به یک آشپز حرفه‌ای و یا یک کدبانوی تمام‌عیار معروف باشید ولی مطمئناً اداره یک رستوران با تمام مشکلات و دردسرهایش با گرداندن یک خانواده چندنفره و یا میهمانی دادن برای دوستان صمیمیتان فرق می‌کند. همان‌طور که گفتیم شما دچار یک شغل تمام‌ وقت شده‌اید که اگرچه بزرگ‌ترین خوبی‌اش این است که خودتان رئیس خودتان هستید، ولی علاوه بر اینکه دیگر مرخصی گرفتن تعطیل شده است، باید هر شب به یک عالم آدم غریبه مهمانی بدهید بدون اینکه خودتان بتوانید در آن مهمانی شرکت کنید!

در بحث افتتاح رستوران بدون شکست باید تمام نکات مهم را به خوبی اجرا نماییم.

اما یک سوال مهم ، چه تجهیزاتی برای پخت و آماده سازی و سرو غذا نیاز دارید؟!؟

افتتاح رستوران بدون شکست
تجهیزات تالار گل سرخ

یکی از نکات مثبت پخت و سرو غذا این است که شما به تجهیزات گران قیمتی نیاز نخواهید داشت ولی به هرحال دستگاه ها و تجهیزات آشپزخانه شما از واجبات است و حتما باید این تجهیزات از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا ضمن سرعت پخت بالا ، طعم مطلوب غذای شما را هم هنگام طبخ حفظ نماید که سایت ما با بهترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و با قیمت های مناسب شما را یاری خواهد نمود.

مطمئن باشید بهترین بودن نیازمند تلاش و هزینه خواهد بود ، ما شما را برای موفقیت در صنعت رستوران و فست فود یاری خواهیم داد.

یک ضرب‌المثل انگلیسی می‌گوید عشق از راه معده وارد می‌شود !
 شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

در صورت نیاز با کارشناسان ما در شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان تماس بگیرید:

شماره های تماس شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

۰۲۱۶۶۸۱۶۴۱۸

۰۲۱۶۶۸۱۶۸۵۴

۰۹۳۹۹۱۵۰۵۰۱

لینک کانال تلگرام شرکت https://t.me/armanmaham

 صفحه اینستاگرام شرکت tajhizat_arman

صنایع غذایی,رستوران,احداث رستوران,تجهیزات رستوران و آشپزخانه,رستوران و کیترینگ,مشاوره و طراحی آشپزخانه و رستوران,مشاوره و طراحی رستوران,طراحی و تجهیز آشپزخانه,رستوران و تهیه غذا,راهنمایی رستوران,راهنمای رستوران,مشکل رستوران,تهیه غذا,راه اندازی فست فود,راه اندازی کترینگ,راه اندازی رستوران,هزینه راه اندازی رستوران,باز کردن رستوران,باز کردن فست فود,رستوران ایرانی

71 Responses

 1. مسعود احسان

  به عنوان کسی که بیشتر از ده سال نیمه وقت و تمام وقت توی حسابداری رستوران ها و فست فود های زنجیره ای فعالیت داشتم باید عرض کنم اکثر رستوران دار ها تحلیل درستی از سود و زیان خودشون ندارند . چون در این صنعت ، فروش نسیه معنایی ندارد و بلافاصله پس از تحویل کالا ( غذا ) وجه آن دریافت می شود ، صاحب کسب و کار همیشه مبلغ قابل توجهی وجه نقد در اختیار داره که همین این تصور رو به وجود میاره که فعالیت سوددهی رو اداره میکنه . در حالی که میزان قابل توجهی از مواد موردنیاز رو نسیه دریافت میکنه و همینطور موارد با اهمیتی مثل خواب سرمایه و تحلیل روزانه موجودی انبار رو در نظر نمیگیره . بعضی از دوستان حتی پس از ارائه گزارش های سود و زیان دوره ای هم مسئله رو جدی نمیگیرند و اصرار دارند گزارش غلطه .

  مساله دیگه عدم توجه صاحب کسب و کار به حقوق کارگران و شرایط سخت کاری اونهاست . تعطیل نبودن جمعه ، ساعت بالای کار ، فشار کاری همونطور که برای کارفرما هست ، برای کارگران هم حتی بسیار بیشتر وجود داره . حداقل کارفرما انگیزه ای داره که کارگران اون رو هم ندارند . وقتی آیتم هایی مثل اضافه کار ، شیفت کاری ، بیمه مناسب ، اضافه کار روزهای تعطیل و … به کارگران پرداخت نمیشه طبیعتا اونها هم دلسرد میشن و کار رو مال خود نمیدونن . بارها دیدم که کارفرما از لیست بیمه رستوران برای بیمه کردن اقوام و دوستان استفاده میکنه .

  شاید این اصلی ترین علتی باشه که در حال حاضر هیچ برند معتبر و قدیمی در این عرصه نداریم . بوف ، پدر خوب ، سندباد ، آرامیس و … همگی برندهایی بودند که در اوج شروع کردند و کم کم محو شدند .
  چیزهایی در این رستوران ها و فست فود ها دیدم که اگه تعریف کنم حتما در انتخاب های خود تجدید نظر میکنید .

  • حمید

   سلام

   ممنون از نظرات مفیدتون.اگر امکان داره معیارهای موفقیت یک رستوران رو از دیدگاه یگ حسابدار تعریف کنید. یعنی از نگاه یک حسابدار چه رستورانی موفق محسوب میشه؟

  • حمید

   سلام مسعود احسان
   من قصد تاسیس رستوران دارم چطور میتونم باهات ارتباط برقرار کنم تا از تحربیاتت استفاده کنم

   منتظر جوابت هستم دوست خووب

 2. محمد تی کی

  سلام با تشکر از سایت بی نظیرتون واقعا استفاده کردم
  قصد اخداث فست فود دارم
  اگه ممکنه لیست و قیمت محصولاتتون که مربوط به تجهیزات فست فود میشه رو به ایمیلم ارسال کنید
  فر و وسایلی دیگری که دارید ممنون میشم و منتظرم

  • تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

   جناب آقای محمد تی کی با سلام و تشکر از محبت شما ، لیست قیمت فر پیتزا از طریق ایمیل برای شما ارسال گشت ، در صورت امکان لیست تجهیزات مورد نیاز خود را برای ما از طریق شماره فکس 02166203900 و یا ایمیل ارسال فرمایید .

 3. حسين

  سلام
  ممنون ميشم ليستي از محصولاتتون رو براي راه اندازي فست فود به همراه قيمت براي من إيميل كنيد

  • تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

   جناب آقای حسین با سلام جهت راه اندازی فست فود نیاز به بررسی و کارشناسی دقیق می باشد. لطفا یا با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید یا شماره تماس خود را برای ما ارسال بفرمایید.

 4. sobhan

  سلام با تشکر
  میخوام فست فود بزنم
  اگه ممکنه لیست و قیمت محصولاتتون که مربوط به تجهیزات فست فود میشه رو به ایمیلم ارسال کنید
  فر و وسایلی دیگری که دارید

  • تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

   جناب آقای سبحان با سلام جهت راه اندازی فست فود نیاز به بررسی و کارشناسی دقیق می باشد. لطفا یا با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید یا شماره تماس خود را برای ما ارسال بفرمایید . لیست قیمت برخی از تجهیزات فست فود که شامل فر پبتزا ، تاپینگ پیتزا ، سرخکن ، پوست کن سیب زمینی و دستگاه مرغ بریان از طریق ایمیل برای شما ارسال شد.

 5. عزیز رزیانی

  بادرود
  من فست فودی هستم و16ساله تواین کارم برای میکانیزه کردن کارم نیاز به کمک دارم قبلا از توضیحات عالی شما دوست عزیز در مورد این صنعت تشکر میکنم استفاده کردم با سپاس

  • arman-maham.ir

   جناب آقای عزیز رزیانی با سلام و ضمن تشکر از محبتتان ، برای مکانیزه سازی و ارتقا فست فود نیاز به بررسی و کارشناسی دقیق منو و تجهیزات شما می باشد. لطفا یا با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید یا شماره تماس خود را برای ما ارسال بفرمایید.

 6. امیر

  ممنون از سایت شما و همچنین راهنمایی های شما در حوزه مدیریت بی زحمت لیست قیمت لوازم آشپزی غذای آماده رو برایم ایمیل کنید با تشکر

  • arman-maham.ir

   جناب آقای امیر با سلام در صورت امکان لیست تجهیزات مورد نیاز خود را برای ما از طریق شماره فکس 02166203900 و یا ایمیل ارسال فرمایید . لطفا شماره تماس خود را نیز درج بفرمایید.

 7. احمدی

  سلام و خسته نباشید خدمت جناب امین فر
  من قصد راه اندازی رستوران رو دارم و جهت راه اندازی و تاسیس احتیاج به مشاوره دارم .لطفا جهت نحوه گرفتن مشاوره راهنمایی نمائید

  • آرمان مهام

   جناب آقای احمدی با سلام جهت راه اندازی رستوران نیاز به بررسی و کارشناسی دقیق می باشد. لطفا یا با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید یا شماره تماس خود را برای ما ارسال بفرمایید.

 8. مجید

  سلام.لیست قیمت تمامی دستگاه هاتون رو میخواستم لطفا.

 9. علي فتحي

  اقاي امين فر ماميخواهيم فست فودي راه اندازي كنيم به نظر شما ابعادومساحت اشپزخانه چقدربايد باشد؟ قيمت هاي دستگاه هاي هني پني و وسايل و دستگاه هاي مورد نيازش هزينش چقد ميشه اگه زحمتي نيست به ايميلم ارسال كنيد باتشكر .
  ali1994fathi@gmail.com

  • admin

   جناب آقای علي فتحي با سلام جهت راه اندازی فست فود نیاز به بررسی و کارشناسی دقیق می باشد. لطفا یا با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید یا شماره تماس خود را برای ما ارسال بفرمایید.
   تلفن واحد فروش : 02166245022

 10. پویا

  باسپاس از سایت خوبتون
  در صورت امکان خواهشمندم لیست قیمت اقلام ذیل را ایمیل بفرمائید:
  مرغ بریانی،هات داگ چرخان

  • admin

   جناب آقای پویا با سلام برای دریافت قیمت های محصول لطفا یا با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید یا شماره تماس خود را برای ما ارسال بفرمایید.
   تلفن واحد فروش : 02166245022

 11. محمد

  باسلام و احترام
  لطفا لیست قیمت :
  1- دستگاه گریل همبرگر با بک صفحه چدن صاف و یک صفحه گریل همراه با دو ظرف با ابعاد 1*1.5 با هود
  2-میز کار با حداقل 5 بنماری
  3-یخچال 1.5 متری ایستاده
  4-فریزر 4 درب خوابیده و فریزی 1 متری ایستاده
  5-دستگاه کالباس بر
  6-چرخ گوشت
  برای اینجانب در صورت امکان ایمیل فرمائید. بسیار ممنون و سپاسگذارم

  • تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

   جناب آقای محمد با سلام قیمت در تجهیزات آشپزخانه با توجه به کیفیت متغیر می باشد لذا برای استعلام قیمت محصول درخواستی شما با کیفیت متریال مورد نظرتان لطفا یا با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید یا شماره تماس خود را برای ما ارسال بفرمایید.
   تلفن واحد فروش : 02166245022

 12. محمد

  سلام و با تشكر
  من قصد راه اندازي يك فست فود رو دارم
  خواهشمندم ليست تجهيزات و قيمت ها را برايم ايميل كنيد

 13. samira

  سلام با تشکر
  میخوام فست فود بزنم
  اگه ممکنه لیست و قیمت محصولاتتون که مربوط به تجهیزات فست فود میشه رو به ایمیلم ارسال کنید
  فر و وسایلی دیگری که دارید

 14. خانم ستاری

  سلام
  ممنون از مقاله خوبتون لطفا لیست قیمت مربوط به گاز فردار ، یخچال و فریزر و سبزی خرد کن صنعتی و سرخ کن صنعتی رو برام ایمیل بفرمایید.
  با سپاس

 15. هابده

  لطفا مشخصات وسایل فست فود (مربوط به کباب ترکی)را به همراه لیست قیمت ارسال فرمایید.

  متشکرم

 16. احسان

  SALAM VA ARZE ADAB
  MAN DAR CANADA ZENDEGI MIKONAM VA MIKHAM YEK FAST FOOD RAH ANDAZI KONAM EMKAN DARE BE MAN KOMAK KONID DAR IN RABETE
  PISH PISH AZ SHOMA SEPASGOZARAM

 17. mohammad

  سلام باتشکر از اطلاعاتتون
  یه لیست کامل ازتماااااااااامی تجهیزات فست فود به همراه قیمت برام ایمیل کنید لطفا

 18. حسین

  سلام با تشکر از سایت بی نظیرتون واقعا استفاده کردم
  قصد راه اندازی فست فود دارم
  اگه ممکنه لیست و قیمت محصولاتتون که مربوط به تجهیزات فست فود میشه رو به ایمیلم ارسال کنید.
  لطفا قیمت فر و وسایلی دیگری که دارید هم ارسال کنید.

 19. احسان

  سلام جناب آقای امین فر با تشکر از سایتتون و راهنمایی هاتون ،من در حال افتتاح فست فود هستم لطفا در صورت امکان لیست قیمت تجهیزات رو به ایمیل بنده بفرستین .با سپاس فراوان

 20. Dariush

  سلام حال شما خوبه آقاي أمين فر من ميخوام يه فست فود رَآه اندازي كنم ولي چون تجربه كافي ندارم نميدونم از كجا بايد شروع كنم ميشه از شما خواهش كنم به من كمك و راهنمايي كنيد ممنون ميشم أين شماره منه ٠٩١٢٧٨٠٠٠٤٨

 21. سعید رضا

  با سلام
  لطفا لیستی از وسایل مورد نیاز برای یک پیتزا فروشی (امریکایی) همراه با قیمت برام ایمیل کنید.نظرتان در مورد خرید وسایل دست دوم در ابتدا چیست؟لظفا فقط وسایل ضروری ممنون میشم.

 22. محمد

  سلام
  من قصد راه اندازی فست فود را دارم.راهنمایی درخصوص هزینه تاسیس و بهره برداری و مزایا ومعایب کارو میخام.09038528613-ممنون

 23. Fadak

  سلام ممنون میشم قیمت وسایل مورد نیاز فست فود رو برام ایمیل کنید ممنونم از سایت خوبتون

 24. میرزاده

  باسلام وخسته نباشید از کار رستوران داری و جذب مشتری بیشتر
  درخصوص تجهیزات رستوران و چلوکبابی و قیمت آنها برای یک ستوران و کته کبابی اطلاعات بیشتری برای من بفرستید تا بتوانیم باشما همکاری لازم را داشته باشیم
  باتشکر میرزاده

 25. مسعود

  سلام .تلگرام ندارید که عضو کانال شیم برای اطلاعات بیشتر

 26. فاطمه

  سلام اگه امکانش هست لیست دستگاه های و وسایل مورد نیاز فست فود را ارسال کنید…. ممنون

 27. محمدم

  سلام ممنون از سایت خوبتون واقعا استفاده کردم
  قصد راه اندازی فست فود دارم
  اگه ممکنه لیست قیمت محصولاتتون که مربوط به تجهیزات فست فود میشه رو به ایمیلم ارسال کنید

 28. رضازاده

  سلام
  ممنون میشم لیستی از محصولاتتون رو برای راه اندازی فست فود به همراه قیمت برای من إیمیل کنید. یا به این تلگرام ارسال نمایید .باتشکر

  09367058889

 29. بهراد عالی پور

  با سلام و خسته نباشد

  چند وقتی هست که برای تاسیس ی فست فود خوب که هم بتونم پیتزا و مرغ سرخ شده و سیب زمینی بفروشم دارم تحقیق میکنم مطالبی رو که مطرح کردید بسیار جالب و خواندنی بود طوری که نتونستم تا اخر نخونم لطفا تجهیزاتی که نیاز هست رو میتونید با ذکر قیمت برام ایمیل کنید
  اجالتا میخوام فر پیتزا ریلی باشه
  لطفا تجهیزاتی رو بهم پیشنهاد کنید که توی کار خودشون رو نشون دادن و جواب دادن
  با تشکر

 30. امیرحسین فلاح

  درود ,هزینه راه اندازی یه رستوران و فست فود ارسال کنید برام

  (( رستوران: کباب های مختلف ,برنج,دل و جیگر,خورشت و..-تهیه غذا-))
  فست فود: مرغ سخاری,پیتزا,سیب زمینی و…

 31. محسن هاشمیان

  سلام
  با تشکر از مطلب بسیار ارزشمندتان خواهشمندم لیست قیمت لوازم خود را برای راهاندازی یک فست فود شامل لوازم موردنیاز
  پیتزا وکباب ترکی و مرغ سوخاری ب ه ایمیل بنده ارسال فرمایید
  با تشکر

 32. مطهری

  سلام.میخواستم بدونم برای تاسیس رستوران اگر یک سرآشپز حرفه ای استخدام کنم بهتره یا یک حرفه ای را برای آموزش پرسنل برای مدتی کوتاه استخدام کنم.
  سپاسگزارم

 33. امید

  سلام و خداقوت
  برای راه اندازی یک رستوران بسیار مجلل در همدان از شما راهنمایی میخواهم.
  لطفا با شماره……….. با من تماس بگیرید.متشکرم

 34. جهانگير

  سلام من براي راه اندازي يك رستوران در كيش مشاوره و راهنمايي ميخواستم

  • mahdi jamshidian

   سلام شماره خودتون رو برای ما ارسال کنید یا با مشاوران ما تماس بگیرید که شما رو به نحو احسنت راهنمایی کنن

 35. بهنام گودرزي

  خيلي ممنون از مقاله خوب و اموزندتون لطفا ادرس رو براي من ايميل كنيد با تشكر

 36. غدیری

  سلام وقت بخیر
  برای راه اندازی یک رستوران در. مازندران نیاز به مشاوره دارم لطفاً با شماره همراه ۰۹۱۱…….با من تماس بگیرید.

 37. رويا بيات

  براي راه اندازي يك رستوران مجلل در اصفهان نياز به مشاوره دارم لطفا با من تماس بگيرين با تشكر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *