دمکن برنج یک خانه استیل

دمکن برنج یک خانه

از فر دمکن برنج  یک خانه در اشپزخانه هتل ها ورستورانها برای دم کردن برنج استفاده می شود .
ورق جدار داخلی از گالوانیزه و جدار خارجی از استیل می باشد و اندازه آن برای دیگ 8 من 90*90*90 می باشد و برای دیگهای بزرگ سایز فر دمکن برنج به خواست خریدار تغیر خواهد کرد و در دو نوع تک خانه و دو خانه تولید می شود

کیفیت طبخ

اگر با آشپزهای قدیمی مشورت کنید حتما به شما خواهند گفت که طبخ برنج ایرانی با دیگ و دمکن بسیار با کیفیت است و اغلب رستوران ها و کترینگ هایی که کیفیت برایشان اهمیت زیادی دارد از دمکن برنج استفاده می کنند.

ابعاد دمکن برنج یک خانه

ابعاد دمکن برنج نسبت به دیگ مورد استفاده آشپز تعیین می شود یعنی اگر دیگ مورد استفاده ما 8 من باشد ابعاد دمکن برنج یک خانه 90*90*90خواهد بود و برای دمکن برنج 10 من 100×100×100 و برای دمکن برنج 12 من 100×100×110 و برای 15 من 110×110×120 خواهد بود.

جنس استیل کاربردی

معمولا برای ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی از دو نوع استیل بیشتر استفاده می شود که اسنلس استیل 430 و استنلس استیل 304 البته در بعضی موارد از 310و 316 نیز استفاده می شود.

استیل 304 یا به اصطلاح نگیر که به دلیل اینکه توسط آهن ربا جذب نمی شود به آن نگیر هم می گوییم این استیل بیشتر درمناطق مرطوب و شرجی استفاده می شود ولی به دلیلی که در ادامه توضیح می دهم استفاده از 430 برای دمکن بهتر است.

استنلس استیل 304 به دلیل نداشتن نیکل و کرم در آلیاژ خود در مناطق مرطوب اکسیده نمی شود ولی اسنلس استیل 430 نیکل و کرم در آلیاژ خود دارد و در مناطق مرطوب گردی زرد رنگ روی این ورق استیل از اکسید شدن نیکل و کرم مینشیند.

البته این اکسیده شدن درصد بسیار کمی دارد و موجب از بین رفتن یا پوسیده شدن ورق نمی شود ولی از نظر ظاهری برای دستگاه خوب نیست. از این ایراد کوچک اسنلس استیل 430 عبور کنیم این استیل به دلیل داشتن آهن در آلیاژ خود بسیارمحکم تر از استیل 304 است و به همین دلیل ساختن تجهیزات آشپزخانه صنعتی با این نوع استیل بیشتر توصیه می شود.

سیستم گرمایشی داخل دمکن برنج یک خانه

برای ایجاد گرما داخل دمکن از شعله برنر (استیل) و یا شعله اجاقی (گرد) استفاده می شود و روی این شعله از چدن برای پخش حرارت استفاده می شود و در نهایت یک شاسی برای قرار گرفتن دیگ روی آن که با این مکانیزم برنج به تدریج اما مفید و با کیفیت دم میکشد.

 

شماره های تماس شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

۰۲۱۶۶۸۱۶۴۱۸

۰۲۱۶۶۸۱۶۸۵۴

۰۹۳۹۹۱۵۰۵۰۱

۰۹۱۹۷۷۹۶۵۴۵

لینک کانال تلگرام شرکت https://t.me/armanmaham

 صفحه اینستاگرام شرکت tajhizat_arman

3 Responses

 1. علی رجبی

  باسلام و خداقوت
  درباره دمکن برنج از شما سوالاتی دارم لطفا راهنمایی بفرمائید.
  پیشاپیش از شما سپاسگذارم.
  البته بنده برای عاشورا نذر دارم و برای آن می خواهم یکی از این دمکن های برنج تهیه نمایم.
  1- قیمت این دمکن برنج چقدر می شود؟ با همین سایز و مشخصات موجود در سایت.
  2- این دمکن به چه شکل کار میکند؟
  3- فقط برای دم کردن برنج است یا کلیه مراحل پخت را میشود با آن انجام داد شبیه پلوپز؟
  4- وزن و مصرفش چگونه است؟
  باز هم از شما ممنون هستم

  • admin

   جناب آقای علی رجبی با سلام قیمت در تجهیزات آشپزخانه صنعتی با توجه به کیفیت متغیر می باشد لذا برای استعلام قیمت و دریافت مشخصات فنی محصول درخواستی شما با کیفیت متریال مورد نظرتان لطفا یا با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید یا شماره تماس خود را برای ما ارسال بفرمایید.
   جناب آقای علی رجبی به دلیل نیت خیر و ثواب چلوی نذری ما برای شما تخقیف ویژه ای نیز مطمئنا در نظر خواهیم گرفت گل
   تلفن واحد فروش : 02166245022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *