راه اندازی فست فود مقدماتی تاپیشرفته

راه اندازی فست فود مقدماتی تاپیشرفته

راه اندازی فست فود مقدماتی تا پیشرفته

راه اندازی فست فود مقدماتی تاپیشرفته
راه اندازی فست فود

راه اندازی فست فود :مهم نیست که وضع اقتصادی مردم خوب باشد و یا بد، آنها همیشه به خوردن غذاهای فست فود علاقه خواهند داشت. شاید همیشه دوست داشتید که یک رستوران فست فود برای خودتان راه بیندازید، اما باید بدانید که چندان هم آسان نیست. این چگونه را بخوانید تا برای راه اندازی یک رستوران فست فود حساب شده عمل کنید.

چگونه یک رستوران فست فود راه بیاندازیم ؟
مواد لازم :
Start-up costs
Business loan
Business plan
Business license
Menu
Kitchen Equipment
Employees

بسیاری از سرمایه گذاران بدون اطلاعاتی در مورد راه اندازی فست فود و نحوه راه اندازی اولیه فست فود شروع به کار می کنند و در نتیجه شکست خورده و باعث دوباره کاری سرمایه گذاران می باشد.

یکی از مهمترین آیتم های فست فود راه اندازی اولیه می باشد که شامل :
1- تعیین مکان مناسب
2- خرید تجهیزات آشپزخانه بستگی به هزینه ابتدایی سرمایه گذاران دارد ، که اکثر سرمایه گذاران دستگاه های مارک دار خارجی و اورجینال را تأیید می کنند یا برای تولیدات ملی مانند تجهیزات آشپزخانه صنعتی شرکت آرمان هزینه می نمایند تا خیالشان از کیفیت + گارانتی راحت باشد و بعضی افراد نیز مارک یا برند معروف برای آنها اهمیت ندارد و دنبال تجهیزات ارزان هستند ، که در مجموع هزینه ها بستگی به سرمایه گذار دارد.
3- یکی از عوامل عدم بازدهی و همچنین ضعف فست فودها نداشتن برنامه ریزی در راه اندازی اولیه فست فود می باشد که بعضی از سرمایه گذاران بخاطر اینکه هزینه کمتری در زمان راه اندازی داشته باشند بدون مشاوره و راه اندازی دقیق حرفه ای ، تجهیزات و دستگاه هایی خریداری می کنند که بعد از مدتی باعث دوباره کاری و ضرر می شود.
4- دکوراسیون داخلی و خارجی فست فود بستگی به متراژ مغازه و هزینه کردن صحیح و به صورت حرفه ای طراحی می گردد و زمانی که مشتری وارد مغازه می شود باید از محیط مغازه و آرامش آن محیط لذت کافی را برده باشد. یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون بستگی به نورپردازی داخلی و خارجی مجموعه دارد ، که مشتری را از خارج مغازه به داخل مغازه هدایت کند لذا این نوع طراحی فست فود بستگی به هنر راه انداز فست فود دارد.
5- چیدمان دستگاه های داخل مجموعه باید به گونه ای باشد که در مواقع شلوغی مجموعه باعث به هدر رفتن زمان نباشد ، زیرا فست فود در واقع به معنای تهیه غذای سریع و باکیفیت می باشد که این بستگی به یک متخصص راه اندازی فست فود حرفه ای دارد.
6- طراحی منو باید به صورتی باشد که مشتری از کامل بودن منو لذت ببرد مانند انواع فست فود پیتزا ایتالیایی و پیتزا آمریکایی و ساندویچ های گریل شده و برگرهای زغالی و مرغ سوخاری کنتاکی به صورت اسپایسی یا نرمال ، پیش غذاهای خوشمزه با انواع سالاد و انواع سس با قیمت مناسب که مناسب بودن قیمتش نیز بستگی به مکان مورد نظر دارد.
7- فست فود صنفی پردرآمد است که راه اندازی اولیه و تجهیزات آشپزخانه در آن حرف اول و بالا بودن کیفیت غذا در برابر فست فود های رقیب حرف دوم و مدیریت کامل فست فود حرف سوم را می زند ، که شما باید این راه را از دید یک راه انداز حرفه ای نگاه کنید.

گروه آرمان  گروه تخصصی راه اندازی فست فود ، رستوران و کافی شاپ با ارائه خدمات نوین به صورت جامع و کامل در جهت توسعه صنعت غذای سالم بر پایه دانش آکادمیک و تجربه سال های متمادی در این حرفه و اجرای پروژه های موفق در سراسر کشور ، با ارائه خدمات گسترده به صورتی که سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل در این صنف هیچ گونه کاستی از نظر تنوع در خدمات احساس ننمایند ، از A تا Z پروژه های مذکور را اجرا می نماید.

اگر می خواهید فست فود یا رستوران یا کافی شاپ راه اندازی نمایید می توانید با گروه آرمان  همراه باشید.

طراحی برنامه برای راه اندازی فست فود

راه اندازی فست فود مقدماتی تاپیشرفته
راه اندازی فست فود

انجام هر کار بزرگی نیاز به برنامه ریزی جامع و کامل دارد. در بازار رقابتی فست فود اگر برنامه ریزی دقیقی نداشته باشیم به احتمال فراوان با مشکلات عدیده ای روبرو خواهیم گشت.

پیشنهاد ما برای برنامه ریزی در راه اندازی فست فود استفاده از چارچوب کاری خاصی می باشد که شامل :
تحلیل موقعیت : موقعیت فعلی ما کجاست و ما در کجای بازار قرار داریم ؟
اهداف : به کجا می خواهیم برسیم و بازار هدف ما کجاست یا چه کسانی هستند ؟
استراتژی : چگونه به آنجا برسیم و راه رسیدن به هدف چیست ؟
تاکتیک : از کدام ابزار تاکتیکی برای پیاده سازی استراتژی استفاده می کنیم و برنامه های کوتاه مدت ما کدامند ؟
اقدامات : کدام برنامه عملکردی برای پیاده سازی استراتژی مورد نیاز است و اولویت ها به چه ترتیب تعیین گردیده اند ؟
کنترل : چگونه فرایند استراتژی را مدیریت کنیم ؟

لازم به ذکر است شروع یک کسب و کار موفق با برنامه یا استراتژی موفق آن آغاز می شود.

راه اندازی فست فود فرآیندی شامل خدمات زیر می باشد :

1 . تهیه طرح کسب و کار
برای راه اندازی یک فست فود، نیاز به سرمایه اولیه دارید. باید حداقل برای دو سال اول، تامین هزینه هایی چون اجاره محل، بیمه، تاسیسات، تجهیزات فست فود ، مواد غذایی، دستمزد کارگران و تبلیغ را از جیب خود و سرمایه اولیه تان در نظر داشته باشید. موفقیت نیاز به زمان دارد. اگر وام گرفتید ، باید از پس بازپرداخت ماهیانه آن برآیید.
2 . تهیه و تدوین استراتژی مجموعه
امتیاز یک رستوران زنجیره ای را بخرید تا موفقیت تان تضمین شود (یکی از شعب، یک فست فودی معروف شوید). با این کار در واقع در تجارتی سرمایه گذاری خواهید کرد که سود خوبی دارد. خرید امتیاز هزینه برمیدارد ، ولی سود آن بیشتر است.
اگر می خواهید رستورانی مستقل برای خود باز کنید، به این موضوع توجه کنید که می خواهید چه گروهی را به رستوران خود جلب کنید و آنچه را که می توانید انجام دهید تا رستوران تان منحصر به فرد شود. شما در واقع می خواهید با رستوران های معروف شهرتان و یا کشور رقابت کنید، پس باید رستوران تان ویژگی خاصی داشته باشد.
3 . طراحی پلان و نقشه فنی
4 . طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی
با توجه به سلیقه شما پس از مطالعه نقشه و پلان رستوران شما از یک طرف و با توجه به منوی رستوران و سبک آن ، اقدام به بخش بندی کردن قسمت های مختلف رستوران شامل منطقه نشیمن ، کانتر ها ، جانمایی آشپزخانه ، انبار و سرویس های بهداشتی ، مناطق استاندارد داخل سالن مانند Customer Zone و Passageway Zone و Order Line و Back and Middle and Front Line نموده و بر همین اساس المان های تزئینی نیز استخراج خواهد گردید و طرح اولیه دکوراسیون ارائه خواهد شد.
5 . طراحی منو فست فود
منویی که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت و نوع غذاها بتواند با دیگر رستوران ها رقابت کند. غذاهای مخصوص سرآشپز که ویژه رستوران خودتان باشد را در منو حتما لحاظ کنید.
طراحی منوی فست فود یکی از اصلی ترین موارد مورد نیاز هر رستوران می باشد. ما در این بخش با توجه به مطالعات میدانی انجام شده در سراسر ایران اول نسبت به سلیقه های موجود در منطقه ای که فست فود در حال راه اندازی است سپس نسبت به سطح و توان مالی و توان خرید همسایگان در منطقه نسبت به طراحی منوی مورد نیاز اقدام می نماییم. طراحی منو ها به شکلی حرفه ای انجام خواهد شد تا بتوان با قیمت تمام شده پایین و مواد اولیه کمتر منو را تهیه نمود.
6 . طراحی آشپزخانه صنعتی
ما در این بخش با توجه به منوی تهیه شده برای رستوران ، لیست تجهیزات و ماشین آلات مورد نظر را جهت طبخ تهیه نموده و بر اساس منطق گردش کار در آشپزخانه و اولویت های استاندارد ، نقشه چیدمان ماشین آلات را تهیه و ارائه می نمائیم. این نقشه ها شامل بخش های تاسیسات برقی و مکانیکی و چیدمان ماشین آلات و تجهیزات و تمامی موارد مورد نیاز می باشد.
7 . طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه
8 . تهیه و ساخت مبلمان و کانتر
9 . جانمایی تجهیزات
10 . بررسی کار سنجی و حرکت سنجی
11 . تدوین برنامه و سیاست های استخدامی
12 . آموزش حرفه ای مدیران
اگر نمی خواهید رستوران را خودتان بگردانید، افرادی را استخدام کنید که با تجربه و البته سخت کوش و متعهد باشند. آموزش های لازم را به آنها بدهید. به آنها بفهمانید که انجام کار به نحو احسن، برای شما بسیار اهمیت دارد.
13 . آموزش پرسنل آشپزخانه به طبخ و درسینگ
14 . آموزش سوپروایزر در مورد کنترل کیفیت غذا و اداره واحد
15 . آموزش صندوق دار با برنامه فروش و گزارشات مالی
16 . آموزش سالن کاران و گارسون ها
17 . آموزش نحوه تهیه برنامه های روزانه هفتگی و ماهیانه
18 . برنامه بهداشت و سلامت
19 . تدوین برنامه فروش و طراحی کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی جهت افزایش فروش
ما در این بخش پس از بررسی کامل خدمات رستوران ها و فست فود ها ، نقاط قوت و ضعف شما را بررسی خواهیم نمود و با تهیه کردن آمار های مختلف از جمله بررسی فروش محصول در رستوران شما + رقبای شما در منطقه فعالیت + نقاط قوت و ضعف رقبا + وضعیت مشتریان حال حاضر رستوران شما نسبت به تهیه استراتژی تبلیغات اقدام می نماییم. در این بخش متناسب با بودجه شما راهکار های افزایش فروش و تبلیغات موثر را به شما پیشنهاد خواهیم داد.
20 . مشاوره گرافیک و چاپ
می توانید در روزنامه ها و یا مجله ها تبلیغ کنید و یا در سطح شهر برشور پخش کنید. از آنجایی که رقابت در این کار اهمیت ویژه ای دارد، باید به تبلیغات توجه زیادی داشت.
21 . مانیتورینگ رقبا
22 . ارائه فرم ها و کاربرگ های مورد نیاز
23 . ارائه بانک اطلاعاتی تامین کنندگان مواد اولیه
24 . ارائه برنامه مدیریت جامع در زمان بحران
25 . ایجاد واحد دلیوری سیستماتیک
26 . ارائه جداول تغذیه ای غذاهای موجود در منو (کالری، پروتئین، چربی، کربوهیدرات، فیبر)
27 . برند سازی بر پایه کیفیت
28 . ارائه تکنیک های منحصر به فرد برای موفقیت در شروع فست فود
29 . اجرای برنامه های افتتاحیه رستوران
افتتاحیه های باشکوه ، سرعت رشد فروش هر رستوران را به بالاترین حالت خود افزایش می دهد.ما در این قسمت برنامه های متنوعی را برای رستوران ها طراحی و اجرا می نماییم مانند دعوت از هنرمندان مطرح و معروف + طرح ریزی کامل برنامه افتتاحیه و تهیه سناریو + برنامه های آتش بازی و بادکنک آرایی + دعوت از مشتریان در شب افتتاحیه
30 . طراحی ایده

راه اندازی فست فود مقدماتی تاپیشرفته
راه اندازی فست فود

با توجه به حجم بالای فست فود هایی که امروزه در حال فعالیت می باشند و به صورت روزانه در حال راه اندازی هستند ، ایده خوب و ناب است که می تواند در بازار رشد نموده و فروش بالایی را تجربه نماید. ما در بخش طراحی ایده ، به صورت روزانه برترین ایده های جدید جهان را مورد مطالعه قرار داده و با بومی سازی آن برای فرهنگ ایران شما را در این بخش یاری می نماییم. طراحی ایده متشکل از تهیه طرح تجاری Business Plan و طرح توجیهی Feasibility Study می باشد تا شما بتوانید علاوه بر آشنایی کامل با تمامی ابعاد طرح ارائه شده ، طرح را از نظر بودجه دقیق مورد نیاز و همچنین درآمد های آینده طرح با خبر نماید.

گروه آرمان گروه تخصصی راه اندازی فست فود ، رستوران و کافی شاپ با انجام راه اندازی هایی با بالاترین سطح کیفی به موفقیت هر چه بیشتر می اندیشد. گروه ما با بهره گیری از متخصصین تحصیل کرده و تجارب ارزنده خود در راه اندازی فست فود ، ایده های منطبق با استاندارد های روز جهان را در این صنعت به مشتریان خود ارائه می نماید و موفقیت آنها را تضمین می نماید.

شرکت آرمان-طراح و تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 

شماره های تماس شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

۰۲۱۶۶۸۱۶۴۱۸

۰۲۱۶۶۸۱۶۸۵۴

لینک کانال تلگرام شرکت https://t.me/armanmaham

 صفحه اینستاگرام شرکت tajhizat_arman

108 Responses

 1. یگانه

  با سلام و تشکر بابت اطلاعات بسیار مفید و ارزندتون
  من میخواستم بدونم برای راه اندازی یه فسیت فود کوچیک که بیشتر در زمینه پیتزا پیکو باشه
  چقدر سرمایه و چه وسیله های صنعتی مورد نیاز هست
  با تشکر

 2. Pooria

  سايتتون خيلي خوبه،اطلاعات بسيار خوبي رو ارائه ميكنه

 3. مهدي

  باسلام
  ممنون از راهنمايي جامع و كاملتان.من هم مثل دوست عزيزمان ميخواهم بدانم براي راه اندازي يك فست فود به چه سرمايه اندكي مورد نياز هست؟
  باتشكر

 4. مهدی

  باسلام
  من میخوام ی فست فود توی کیش راه اندازی کنم چند موردهم برای اجاره محل دیدم
  چشم اندازم هم رستورانهای رنجیره ایه
  لطفا براورد قیمت با جزئیات به من بدید
  سرمایه اولیه 400 میلیون دارم در صورت لزوم با وام بانکی میتونم تا 600 میلیون اضافه کنمش
  هیچ تجربه ای هم از این شغل ندارم
  ممنون ازسایت خوبتون

 5. javad

  سلام میشه با من تماس بگیرید اقا مهدی گفتین کیش میخوا سرمایه گذاری کنین ممنون میشم 09193753595

 6. جواد

  سلام
  یه سرمایه 300تا500میلیونی میخام
  برا رستوران ایتالیایی در قم
  بازگشت پول و سود رو بعد دوسال تضمین میکنم
  4تا جوونه تحصیل کرده ایم
  0تا 100 رو بلدیم
  مکان در بهترین جای قم رو هم داریم
  سرمایه فقط نداریم

 7. شاپور وزیری

  سلام تشکر فراوان که مطالب خوبی گذاشتید
  من تعدادی مغازه بزرگ با موقعیت خوب توی شهر خودم خریدم کهنوج جنوب ایران و هیچ اطلاعاتی در مورد فست فود ندارم خواستم راهنمایی کنید
  شاپور وزیری

 8. احسان

  سلام وقت بخير
  بنده قصد دارم يك فست فود با متودولوژي جديد از يك طرح امريكايي داخل اصفهان بزنم
  چند سوال دارم
  فكر كنيد بنده قصد دارم فست فودي راه اندازي كنم كه ميخوام برند بشه با منوي خاص شخصيم و البته نوشيدني هاي خاص كه داخل ليوان سرو ميشه و البته فستفود دريايي (ماهي و..) و زميني(گياهي و طيور و دام) با چيدمان خاص،

  نحوه برند كردن كارم چجوري بايد باشه كه كسي نتونه كپي كنه؟
  و اگه امكانش هست در خصوص نحوه بهينه و كمترين دور ريز و بيشتر سرعت داخل آشپزخونه راهنماييم كنيد.
  لطفا ايميل كنيد اگه امكانش هست مرسي
  ممنونم از سايت معتبر و خوبتون

  • admin1

   با سلام
   پاسخ شما از طریق ایمیل ارسال شد
   با تشکر از پیام شما

  • پویان بابازاده

   سلام وقت بخیر من متن شمارو خوندم و تحت تاثیر قرار گرفتم چون ماهم میخواهیم همین کار خاص انجام بدیم و داریم روش کار میکنیم ما غرفه سوسیس کالباس و فست فود داریم تو نقاط تهران اگر تمایل داشته باشید میتونید باهم همکاری کنیم و یه برند قوی خاص انجام بدیم که هر کسی نتونسته باشه انجام بده اگر تمایل داشتید به این شماره تماس بگیرید ………..بابازاده.. ممنونم..

 9. صفر تا صد مراحل راه اندازی کار فست فود | پنل پنل

  […] راه اندازی فست فود مقدماتی تا پیشرفته […]

 10. فردمنش

  سلام. برای راه اندازی یک فست فود بزرگ در کیش راهنمایی میخواستم.
  خیلی ممنون

 11. محمود

  سلام خسته نباشید
  من میخام یه مغازه جمعو جور فست فود راه اندازی کنم
  از لحاظ هزینه ای میخاستم راهنمایی کنید که توجیه اقتصادی داره یا نه ؟
  چون میخام وام بگیرم

 12. حسین غبیشاوی

  سلام من تازه وارد هیچ سابقه شغلی توبه کار فساد ندارم ولی یه مغازه تویه شهرمان اجاره کردم که دوماه دیگه تحویل میگرم چه کاری باید بکنم که بتونم تویه کار فستفود موفق باشم .ممنونم از سایت خوبتون

  • mahdi jamshidian

   سلام خدمت شما برای راهنمای بهتر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما رو به نحو احسنت راهنمایی کنند
   021-66245022
   021-66243930
   021-66243772

 13. حسین پژمان

  سلام ممنون از سایت خوبتون من میخام تومشهدیه است فود خوب و باکیفیت وخاص بزنم لطف میکنید راهنمایی بفرمایید،مرسی

 14. رضا

  سلام.میخواستم بدونم سرمایه اولیه برای راه اندازی فست فود چقدره.بعد اینکه هیچ تخصصی در این زمینه ندارم.فقط یه سرمایه ۱۰۰ میلیونی دارم.اگه میشه راهنمایی بفرمایید‌.ممنون

 15. مرضیه ملا

  سلام من دلم میخواد فست فود بزنم بیشتر سیبزمینی باشه و پنیر ها و سس های مختلف…کوچک باشه…تجربه ای ندارم …..اصلا برای برند شدن چیکار باید کرد..مراحل تأسیس چیه…هزینه ها چقدر…..میشه راهنمایی کنید ممنون

  • admin1

   با سلام
   پاسخ شمااز طریق ایمیل ارسال شد
   با تشکراز پیام شما

 16. افسانه رستم پور

  سلام
  وقت بخیر،من تازه میخوام شروع کنم و یه فسد فود ی راه بندازم توی تهران
  راهنمایی میکنید چه دوره هایی و ببینم و کجا بزنم بهتره

 17. Shirazi

  با سلام و خسته نباشید .من میخوام شروع به کار کنم برای فسد فودی اما اطلاعاتی‌ ندارم و نمیدونم چقدر سرمایه میخواد میخوام خاص و پردرامد باشه. ممنون از لطفتون سپاس.

 18. Mosvenos

  با سلام
  من يه مغازه اجاره كردم حدود ٣٠ متر البته موقعيت مكاني “محلي ” هستش ميخواستم ببينم ، يه فست فودي مثل هايدا ، بخوام راه بندازم چقدر سرمايه ميخواد . لطفا راهنمايي كنيد . ممنون

 19. امیررضا

  با سلام من حدود ۱۵ تومن سرمایه دارم واطلاعاتی ازاین کار ندارم وساکن مشهد هستم میخواستم بدونم میتونم یه ساندویچی بزنم که درامد خوبی داشته باشه. لطفا راهنماییم کنید

 20. کیوان

  سلام ممنون از مطالب خوبتون میخواستم فست فودی تو تهران بزنم سرمایه هم ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومن دارم اما هیچ تجربه ای تو این کار ندارم میخوام ببینم کجای تهران بزنم بهتره و برای شروع چی نیاز دارم

 21. hamid

  با سلام منم میخوام فست فود یا رستوران بزنم ولی بنظرم مغازه با موقعیت خوب خریدنش خیلی سرمایه میخواد و اجاره کردن هم تمام سود کارو میگیره اگر امکان داره راهنمایی کنین با سرمایه 500 میلیون چطور میشه ی کار قوی راه انداخت ممنون

 22. دنی

  با سلام و خسته نباشید .من میخوام شروع به کار کنم برای فسد فود اما اطلاعاتی‌ ندارم و نمیدونم چقدر سرمایه میخواد زیاد هم نمیخوام پیشرفته باشه این اول کار. قزوین هم میخوام بزنم؟ میخواستم ببینم چقدر هزینه لازمه با وسایل و اخذ مدرک و همه چیز ممنون میشم جواب بدبد.

 23. مهدی

  سلام خسته نباشید سال نوتون مبارک
  منو دوستم میخاییم یه فست فود راه اندازی کنیم میتونیم باهات مشورت کنیم؟

  • admin1

   با سلام
   پاسخ شما از طریق ایمیل ارسال شد
   با تشکر از پیام شما

 24. میکاییل

  سلام وخسته نباشید
  سال نو مبارک
  قصد راه اندازی فست فود دارم در اصفهان .و ارایه غذا های نو ظهور و متنوع از نوع فست فود ….حدود هزینه استارت رو میخواستم بدونم …..اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم …البته برای اماده سازی و طبخ هم میخوام از غیر استفاده کنم ….با تشکر فراوان

 25. حمید

  سلام من میخواهم یک فست فود در رفسنجان بزنم لطفا هم برای خرید تجهیزات هم دکور بندی وغیره من راهنمایی کنید اگر چه رقیب هم زیاد داریم

 26. الناز

  من همه چی رو اکی کردم
  نیروهای کار،مکان و کلا همه چی
  فقط نمیدونم که کار رو باید چطور یاد بگیرم
  میخوام ی اسنکی بزنم ک اسنک و پیراشکی و ذرت مکزیکی بدم زیاد بزرگ نیس ۴۰ متره مغازه

 27. H.o

  سلام من میخوام یه مغازه اسنک فروشی کوچک بزنم حدود سی تومن سرمایه دارم البته هیچ تجربه ای هم ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Sare

   سلام
   من هم تقریبا ایده ای نزدیک به ایده شما دارم . فست فود به شکل اسنک و غذاهای سریع که نیاز به جای نشستن و فضای زیاد نداشته باشه!ممنون میشم از ادمین محترم و این دوست عزیز که اگر تجربه یا نظری در این مورد دارند اعلام بفرمایند.

 28. محمد میرزایی

  سلام برای راه اندازی یک فست فود کوچک باید چکار هایی رو انجام داد؟؟ هدف من شروع با یک مغازه کوچک و تبدیل شدن به یک برند هست
  ایده هایی هم برای تنوع منو در یک فست کوچک دارم ولی راه های شروع و هزینه هارو نمیدونم ممنون ميشم اگر راهنمایی بفرمایید

 29. محمد خوشبخت

  سلام یه مغازه 2.5 *8.6 متری دارم در شهرستان بوکان توی نقطه خوب شهر.
  دکور رو هم با توجه به سلیقه ام انتخاب کردم که متناسب با ابعاد مغازه است.
  حدود 50 تومن هم سرمایه دارم.
  نه احتیاج به کرایه دادن دارم و نه مشکل نیروی کار.
  به نظرتان با توجه به هزینه تجهیزات و دکوراسیون با توجه به مبلغی که دارم می تونم استارت بزنم یا نه؟

 30. محمد

  سلام من الان یه مغازه فلافلی دارم که فقط فلافل میفروشم به صورت سلف سرویس و فروشم هم روزبروز داره بیشتر میشه. الان میخوام مغازه م رو بازسازی کنم و چند دستگاه هم خریدم و برای دکوراسیون و چیدمان میتونید کمکی بکنید

 31. فدایی

  سلام قصد راه اندازی فست فود در مرکز شهر را دارم لطفا من را راهنمایی کنید چه تجهیزاتی نیاز دارم.

 32. ناصر

  سلام من میخام یه فست فود با سرمایه ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون در کاشان راه اندازی کنم و تو اینکار تجربه ایی ندارم.آیامیتونم با این مبلغ سرمایه با فست فود های بزرگ و موفق شهرمون رقابت کنم .ممنون میشم راهنمایی کنید

  • admin1

   سلام
   پاسخ شما از طریق ایمیل ارسال شد.
   با تشکر از پیام شما

 33. ابراهیم

  سلام قربان.بنده سوالی داشتم.لطفا جواب بدهید به ایمیلم..میخاستم بدونم بنده یه ساندویچی و پیتزا میخام راه اندازی کنم در مشهد..میخاستم بدونم که اول باید مغازه رو افتتاح کنم بعد بدم دنبال کار های قانونی اعم از بهداشت ک جواز کسب و غیره..یا خیر؟؟لطفا مراحل را دونه به دونه توضیح بدید بنده در حد صفر هستم هیچی نمیدونم..و بفرمائید که کار های قانونی چی ها هست؟؟و مغازه ساندویچی باید چجوری باشه که از نظر بهداشت ایراد نداشته باشه جواز بدن..با تشکر.مچکرم

 34. علی

  سلام من میخام یه فست فود با سرمایه ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون در اصفهان راه اندازی کنم و تو اینکار تجربه ایی ندارم.آیامیتونم با این مبلغ سرمایه با فست فود های بزرگ و موفق شهرمون رقابت کنم و یک فست فود خاص بزنم .ممنون میشم راهنمایی کنید

 35. شیوا

  سلام . ممنون بابت اطلاعات خوبی که در این زمینه ارائه کردید. من تا آخر هفته بعد به امید خدا راه اندازی میکنم یه فست فود در منطقه باغستان غربی کرج. خیلی سعی کردیم تا فضای خوبی آماده بشه . الان فقط یه مشکل دارم اونم استخدام نیرو برای کمک آشپز ، صندوقدار و سالن دار هست. چندجا هم آگهی دادم . اگه اینجا هم بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم بی نهایت

 36. مهران

  سلام من میخام یه فست فود با سرمایه 100 تا 200 میلیون در گرگان راه اندازی کنم و تو اینکار تجربه ایی ندارم.آیامیتونم با این مبلغ سرمایه با فست فود های بزرگ و موفق شهرمون رقابت کنم .ممنون میشم راهنمایی کنید

 37. abbas

  سلام –
  نیاز به راهنمایی در این زمیته دارم-
  لطفا بیشتر توضیح بدهید

 38. امیر

  سلام من 30 میلیون پول دارم میتونم یه فست فود کوچیک راه اندازی کنم یا نه ؟ میشه منو راهنمایی کنید ممنون

 39. رعنا غفاری

  سلام خسته نباشی من میخوام یه کیترینگ غذای خانگی کوچیک و جمع و جور حوالی خیابان ازادی حبیب اللهی راه اندازی کنم به نظرتون چقد سرمایه لازم دارم؟ و میتونم تجهیزات اشپزخونه دست دوم قیمت پایین گیر بیارم؟ کلا همه جانبه از گرفتن مجوز تا بقیه موارد راهنماییم کنید ممنون
  من در حال حاضر تو خونه واسه چند تا شرکت هفته ای دو سه بار نهار تهیه میکنم اما چون جام کوچیک و خوب مشتریام محدود میخوام کارم گسترش بدم ممنون میشم راهنماییم کنید با سپاس

 40. حسین

  سلام
  عصر بخیر
  لطفا اگر امکانش هست هزینه لازم بابت راه اندازی یک فسف فود کوچک را می گید و مسیری که باید برای این کار طی کنم…

 41. Mohsen

  سلام وقت بخير. ٦٠ متر مغازه يه موقعيت عالي دارم ميخواستم يه فست فود خوب راه اندازي كنم. نياز به مشاوره دارم. هزينه چقدر لازمه؟

 42. رضا

  سلام اگه لطف کنید در مورد رستوران فست فود اطلاعاتی به ایمیلم بدید ممنون میشم . من میخوام در شهر سهند تبریز فست فود باز کنم و سرمایم ۲۰۰میلیونه

 43. ارشیا

  با سلام هزینه لازم بابت راه اندازی یک فست فود رو میخواستم.قیمت دستگاه ها

 44. سپهر

  سلام
  بنده میخام یه فست فود کافی شاپ تو شهرمون راه اندازی کنم، ملک هم از خودمون که خونه ویلایی است.
  میخاستم بدونم حدودا چقدر بودجه باید درنظر گرفت ؟؟؟
  تشکر

 45. Ghazale

  سلام وقت بخیر
  اگه ممکنه اینجا پاسخگو باشین سوالات رو ممنون میشم چون شاید نکته ای از پاسخ هاتون راهکاری برای بقیه باشه

 46. Ghazale

  سلام
  میخواستم بدونم متراژ محل فست فود برای اولین تجربه ،درحد معمول چقدر مناسبه ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *