فروش آبلیموگیری و خردکن سبزی

فروش آبلیموگیری و خردکن سبزی

شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان در سال ۱۳۹۸ فروش آبلیموگیری و خردکن سبزی و گوجه صاف کن را با شرایط ویژه برای مشتریان خود آغاز نموده است:

در همین راستا مشتریان شرکت که یک بار یا بیشتر خرید داشته اند از جدول تخفیف ویژه تا ۱۰ درصد بهره مند خواهند شد، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.

مشخصات انواع دستگاه سبزی خردکن

مشخصات فنی دستگاه سبزی خردکن دیگ ۶۰: سبزی خرد کن دیگ ۶۰ دارای دیگ و درب آلومینیومی پرداخت شده ،دینام ۱/۵ اسب تک فاز ۱۴۰۰ دور (باقابلیت ۳فاز) و ظرفیت ۳۰۰ کیلو در ساعت تولید می شود ابعاد این دستگاه: طول ۱۱۰ عرض ۸۰ و ارتفاع ۱۱۰ سانتی متر است.

بدنه از استیل ۴۳۰ که قابلیت استفاده از استیل ۳۰۴ نیز وجود دارد.

مشخصات فنی دستگاه سبزی خرد کن دیگ ۷۰: سبزی خرد کن دیگ ۷۰ دارای دیگ و درب آلومینیومی پرداخت شده،دینام ۳ اسب تک فاز ۱۴۰۰ دور (با قابلیت ۳ فاز) و گیربکس حلزونی دسته برنزی، بدنه از استیل ۴۳۰ و یا ۳۰۴ به انتخاب مشتری،با ظرفیت ۶۰۰کیلو در ساعت و ابعاد دستگاه ۱۲۰×۸۵×۱۲۰ می باشد.

مشخصات فنی دستگاه سبزی خردکن دیگ ۹۰ : سبزی خرد کن دیگ ۹۰ دارای دیگ و درب آلومینیومی پرداخت شده،دو عدد دینام ۲ اسب با گیربکس بزرگ حلزونی دنده برنزی بدنه استیل ۴۳۰ یا ۳۰۴  و ظرفیت ۹۰۰ کیلو در ساعت و ابعاد ۱۳۰×۱۱۰×۱۳۰ تولید می شود.

توضیحات:اصطلاح دیگ ۶۰ یا ۷۰ و ۹۰ به دلیل اندازه قطر درب و دیگ یک دستگاه به کار می رود،و اندازه دیگ و درب هرچه بزرگتر باشد ظرفیت دستگاه بیشتر است. تمام ابعاد دستگاه قابلیت سه فاز شدن و استفاده از میکرسوئیچ قطع کن روی دستگاه را دارند، استفاده از استیل ۴۳۰ و یا ۳۰۴ به درخواست مشتری انجام می گیرد.

لازم به ذکر است دستگاه سبزی خردکن بشقابی در صورت نیاز مشتریان در ابعاد دیگ ۶۵ یا دیگ ۱۰۰ نیز قابلیت ساخت و تولید دارند.

برای استفاده از دستگاه سبزی خرد کن حتما به دستورالعمل استفاده و نکات ایمنی توجه فرمایید:

دستورالعمل استفاده از دستگاه سبزی خردکن صنعتی:

۱-برای جلو گیری از آب انداختن سبزی ابتدا آب سبزی را کاملا بگیرید و از خشک بودن آن مطمئن شوید و سپس سبزی را داخل دستگاه بریزید،برای این کار می توانید از دستگاه آبگیر سبزی استفاده نمایید.

۲-سبزی را به اندازه گنجایش مخزن به داخل دستگاه ریخته و از فشاردادن سبزی به داخل دستگاه اکیدا خودداری نمایید.

۳-قبل از استفاده از دستگاه از تیز بودن تیغه ها اطمینان حاصل نمایید.

۴-بعد از اتمام کار تیفه را جدا کرده و شستشو دهید و سپس خشک کنید و بعد از آن تیغه را به کمی روغن (مایع یا جامد ) آغشته و مالش دهید تا از سیاه شدن تیغه جلوگیری شود.

۵-قبل از ریختن سبزی ابتدا دستگاه را روشن نمایید و سپس سبزی را داخل دستگاه ریخته شود.

۶- در صورت بروز مشکل از دستکاری کردن دستگاه خودداری نموده و با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید تا از راهنمایی و خدمات بخش فنی شرکت بهر مند شوید.

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه سبزی خرد کن:

۱-قبل از زدن دوشاخه به برق از خاموش بودن کلید دستگاه مطمئن شوید.

۲-در حین کارکردن با دستگاه از وارد کردن دست یا اشیاء به داخل دستگاه جدا خودداری فرمایید.

۳-در حین باز کردن تیغه حتما دوشاخه را از برق بیرون بکشید.

۴-از نزدیک شدن کودکان به دستگاه جدا جلوگیری نمایید.

۵-از ریختن آب به قسمت موتور دستگاه جدا خودداری نمایید.

۶- هیچگاه در حین انجام کار درب دیگ دستگاه را باز نگذارید.

فروش انواع آبغوره گیری صنعتی:

دستگاه آبغوره یا آبلیمو گیری در دو مدل معمولی و پرسی تولید و عرضه می شود:

دستگاه آبغوره گیری 

مشخصات فنی دستگاه آبغوره گیری صنعتی:بدنه آلومینیومی با رنگ استاتیک، دینام ۳ اسب تک فاز (قابلیت ۳ فاز) ۱۴۰۰ دور در دقیقه و ظرفیت ۳۰۰ کیلو در ساعت.

ار این دستگاه برای آبگیری غوره،لیمو و حتی انار استفاده می شود و بیشتر در مغازه ها ی محلی  و خانه ها مورد استفاده می باشد.

دستگاه آبغوره گیری پرسی

مشخصات فنی دستگاه آبغوره گیری پرسی:موتور سه اسب تک فاز با قابلیت سه فاز،گیربکس بزرگ حلزونی دنده برنزی،بدنه استیل و آلومینیوم،ظرفیت ۶۰۰ کیلو در ساعت.

این دستگاه بیشتر در کارخانه ها و کارگاه ها مورد استفاده دارد ولی در بعضی مغازه ها نیز استفاده می شود.

دستگاه گوجه صاف کن

دستگاه گوجه صاف کن شرکت آرمان در دو سایز دو موتور و تک موتور تولید می شود.بدنه دستگاه استیل ۴۳۰ و داخل دستگاه استیل ۳۰۴ می باشد.

دستگاه تک موتور با دینام سه اسب تک فاز با قابلیت ۳ فاز ۱۴۰۰ دور ،که با توری پانچ فابریکی کاملا پوست و تخم گوجه را  از آب گوجه مجزا می کند و با ظرفیت ۳۰۰ کیلو در ساعت بیشتر در کارگاه ها و مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه گوجه صاف کن دو موتور با دو دینام یکی ۳ اسب برای آبگیری و دیگری ۲ اسب برای تیغه ها هر کدام با دور ۱۴۰۰ تک فاز با قابلیت تبدیل به سه فاز و ظرفیت ۶۰۰ کیلو در ساعت بیشتر مصرف کارگاهی و کارخانه ای دارد که اگر بخواهیم یک مثال قابل فهم بزنیم یک جعبه گوجه فرنگی ظرف مدت فقط یک دقیقه توسط این دستگاه آبگیری می شود.

در صورت نیاز به خرید یا مشاوره با ما تماس بگیرد:

درباره admin1

این مطالب را نیز ببینید!

راه اندازی فست فود و کافه پاییز

راه اندازی فست فود وکافه پاییز

با توجه به اینکه اولین ماه پاییز رو به پایان است  بی مناسبت ندیدیم تا …