خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

مقدمه

در شرایط کنونی و با افزایش قیمتها که می توان گفت به صورت روزانه شاهد آن هستیم قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای کسانی که قصد راه اندازی، و یا تجهیز یک رستوران ، فست فود ، کافه و یا ساندویچی را داشته و حتی برای شرکت ها و کارخانه جات بزرگ که قصد تجهیز آشپزخانه صنعتی خود را دارند به یک دغدغه مهم تبدیل شده است.

قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

و در این بین هستند کسانی که برای خرید تجهیزات آشپزخانه فقط قیمت آن را در نظر گرفته و هر جا که قیمت پایین تری به آنها پیشنهاد شده باشد را برای خرید انتخاب می کنند.

و برای خرید تجهیزات آشپزخانه به خیابان جمهوری تا بازار و شهرک های صنعتی سر می زنند تا قیمت پایین تری پیدا کنند.

اگر شما نیز از این دسته افراد هستید بهتر است این مطلب را تا انتها دنبال کنید و به نکات ذکر شده تعمل بیشتری داشته باشید.

نکات مهم در موردتجهیزات آشپزخانه صنعتی و قیمت ها

در ابتدا توجه داشته باشید برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید مبلغ قابل توجهی را در نظر بگیرید صرف نظر از اینکه چه کیفیتی را برای خرید خود انتخاب کنید.

برای مثال اگر از سه شرکت متفاوت 3 پیش فاکتور دریافت کنید که هر کدام به ترتیب سبک کیفیتشان معمولی ، خوب و خیلی خوب باشد ، تفاوت قیمت هر کدام می تواند حدود 20 درصد باشد یعنی فرق یک کار معمولی و خیلی خوب ممکن است تا 40 درصد باشد یعنی اگر یک فاکتور با کیفیت عادی 300 میلیون باشد همین فاکتور با کیفیت خیلی خوب حدود 400میلیون خواهد بود.

احتمالا برای کسی که مبلغ قابل توجهی را هزینه خرید تجهیزات می کند کار خیلی سختی نخواهد بود که 20 تا 40 درصد بیشتر از آن را صرف خرید تجهیزات خوب و خیلی خوب کند.

دلیل مطرح نمودن این بحث تشویق مشتریان به خرید جنس گرانتر نیست ، البته که تجهیزات خوب باید قیمت معقولی نیز داشته باشد بلکه تشویق مشتریان به دقت بیشتر در زمان خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی همزمان به قیمت و کیفیت کالاست و با بیان چند نکته سعی می کنیم دید بهتری به بازدیدکنندگان گرامی ارائه نماییم.

قیمت تجهیز آشپزخانه صنعتی

تشریح نکات مهم

1-تجهیزات با کیفیت عمر مفید بیشتری داشته و طی زمان بیشتری مستهلک و فرسوده می شود چرا که برای کاهش قیمت ها در بسیاری از موارد در جهت کاهش هزینه تمام شده تولید موارد استاندارد سازی رعایت نمی شود ودر نتیجه عمر دستگاه کوتاه شده و سریعتر فرسوده می شود.

کافی است کمی بودجه تولید یک دستگاه را افزایش دهیم تا با رعایت موارد مهم ساخت دستگاه را با در نظر داشتن استانداردهای لازم پیش برد.

 

2-تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کیفیت خوب به خدمات پس از فروش و تعمیرات کمتر نیاز داشته ،در نتیجه به سرویس دهی و روتین آشپزخانه صدمه نخواهد زد و کار داخل آشپزخانه صنعتی را دچار اختلال و مشکل نخواهد شد.

3-تجهیزات با کیفیت مصرف برق و گاز بهینه دارند و در مبلغ قبوض برق و گاز صرفه جویی قابل ملاحظه ای خواهند داشت.

برای مثال تجهیزات سرد بالا و پایین صفر هر چه زودتر به دمای تنظیم شده روی نمایشگر خود برسند ،و هرچه بیشتر این دما را داخل محفظه خود حفظ کنند مصرف برق کمتری خواهند داشت که کارکرد کمپرسور در فواصل طولانی تر دلیل این موضوع می باشد.

چگونگی این عملکرد را در بخش تجهیزات سرد در چندین پست بیان کردیم اما باید بگوییم نه تنها تجهیزات سرد بلکه تمام تجهیزات آشپزخانه شامل کمپرسور دار،دینام گیربکسی ،برقی ، گازی در نتیجه ساخت استاندارد دستگاه اگر کارایی بالایی داشته باشد مصرف انرژی بهینه ای خواهد داشت.

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

نتیجه گیری

از برایند نکات بالا به این نتیجه می رسیم که قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی شاید در ابتدای کار نقش مهمی در مدیریت مالی و چالش های آن داشته باشد .

اما در ادامه کار و طی زمان استفاده نقش تجهیزات با کیفیت و قیمت آن پر رنگ تر شده و در بازدهی و سرویس دهی آشپزخانه نقش مهم تری خواهد داشت.

می توان گفت هزینه ی بیشتری که برای خرید تجهیزات کیفیت مناسب صرف می شود در مدت چند سال در صرفه جویی در قبوض پرداختی و با توجه به اینکه این وسایل خیلی کم دچار مشکل شده و نیاز به خدمات و تعمیرات خواهند داشت در اینجا نیز در هزینه ها صرفه جویی شده و نه تنها در این هزینه صرفه جویی شده بلکه کارکرد روتین آشپزخانه و بازدهی آن نیز دچار مشکل نشده و یک بیزینس دچار  ضرر و زیان نخواهد شد. ضمن اینکه تجهیزات با کیفیت ظاهر زیباتری داشته و در چینش و چشم نوازی آشپزخانه نیز موثر خواهند بود.

با دانستن موارد فوق تصمیم گیری در مورد نوع کیفیت و قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی می توان تصمیم بهتری گرفت و به اصطلاح یک بار هزینه کرد.

برای دریافت مشاوره برای خرید و تجهیز آشپزخانه صنعتی با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

۰۲۱۶۶۸۱۶۴۱۸

۰۲۱۶۶۸۱۶۸۵۴

لینک کانال تلگرام شرکت https://t.me/armanmaham

 صفحه اینستاگرام شرکت tajhizat_arman

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *