فروش فریزر و یخچال صنعتی

فروش فریزر و یخچال صنعتی

فروش انواع یخچال و فریزر صنعتی

شرکت آرمان در راستای براورده شدن نیاز مشتریان خود در زمینه تجهیزات سرد آشپزخانه های صنعتی طی چند سال گذشته هدف خود را تولید و تامین و فروش فریزر و یخچال صنعتی با کیفیت بالا قرار داده و توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

حتما اولین تفاوت این دو را می توان قیمت آنها بدانیم چرا که ساخت تجهیزات سرد با کیفیت به مراتب هزینه بیشتری نسبت به تجهیزات متوسط و یا ضعیف دارند.

نفاوت یخچال و فریزر صنعتی با کیفیت و بی کیفیت چیست؟

اما تفاوت این دو چیست که باعث تفاوت قیمت آن می شود؟

به صورت خلاصه می توانیم بگوییم در تجهیزات سرد ما سه بخش مهم داریم:

1-عایق و جداره ها

2-لوله کشی و رادیات

3-موتور یخچال

در این بخش می خواهیم برای درک بیشتر شما عزیزان از ساخت تجهیزات سرد با کیفیت در مورد سه بخش مهم یخچال و فریزر صنعتی توضیحاتی مختصر بدهیم:

1- عایق و جداره ها: در ساخت یخچال و فریزر یکی از مهمترین بخش ها محسوب می شود که البته اهمیت آن به دو بخش دیگر هم کاملا وابسته است یعنی اگر عایق و جداره ها با کیفیت و لوله کشی و موتور یخچال بی کیفیت باشند عملا کار مفیدی انجام ندادیم.

عایق یخچال که معمولا از جنس پلاستوفوم می باشد ضخامت و فشردگی متنوعی دارد اگر بخواهیم عایق خوبی استفاده کنیم باید فشرده تر و ضخیم تر باشد و در برخی موارد عایق تزریقی که می توانیم بگوییم بازدهی بیشتری دارد.

جداره ها دریخچال همان اسکلت و ورق کشی داخلی است که با رعایت استاندارد مربوط به آن می توانیم بیشترین بازدهی را داشته باشیم.

2- در یخچال های معمولی از رادیات و در فریزر ها معمولی از لوله کشی مسی استفاده می کنیم ولی در یخچال و فریزر های صنعتی نوفراست رادیات را در یخشی ازبالای یخچال قرار می دهیم و با فن سرما هدایت می شود.

در مورد یخچال و فریزرهای صنعتی معمولی هرچه رادیات بیشتر و لوله کشی بیشتری داشته باشیم سرمای بیشتری داریم در ضمن لوله های مسی هم ضخامت و قطر متفاوتی دارند که در سرد کردن داخل یخچال تاثیر می گذارند.

ودرمورد یخچال و فریزر نوفراست هم حجم رادیات استفاده شده کاملا در بازدهی می تواند تاثیر گذار باشد.

موتور یخچال

آخرین بخش و مهمترین بخش یخچال که اگر دو مورد اول را کاملا رعایت کنیم ولی در مورد سوم موتور یخچال یا فریزر ما قدرت و کیفیت لازم را نداشته باشد در اصل کار مفیدی نکردیم.

ما برای تجهیزات سرد خود از بهترین موتورهای موجود در بازار استفاده می کنیم.موتور سکاپ که قبلا در مورد آن توضیحات کاملی دادیم و شما عزیزان می توانید از طریق لینک زیر به این توضیحات دسترسی داشته باشید.

موتور سکاپ

اگر در زمینه خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیاز به مشاوره یا راهنمایی داشتید با ما تماس بگیرید:

شماره های تماس شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

۰۲۱۶۶۸۱۶۴۱۸

۰۲۱۶۶۸۱۶۸۵۴

لینک کانال تلگرام شرکت https://t.me/armanmaham

 صفحه اینستاگرام شرکت tajhizat_arman

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *