خط تهیه مرغ سوخاری

خط تهیه مرغ سوخاری

خط تهیه مرغ سوخاری
خط تهیه مرغ سوخاری

خط تهیه مرغ سوخاری فست فود شامل چهار مرحله می باشد که توسط چهار دستگاه صورت می پذیرد.

خط کامل کنتاکی : جهت آماده سازی و پخت مرغ سوخاری
دستگاه های مورد نیاز : مرینیتور ، بریدینگ ، سرخ کن تحت فشار ، سرخ کن رو باز ، دیسپلی

مرغ سوخاری یا عبارت مصطلح آن مرغ کنتاکی امروزه یکی از پر طرفدارترین انواع فست فود است که در جهان مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.
هدف ما سوخاری کاملا ترد و کریسپی است به طوری که حتی اگر داخل یخچال هم قرار گیرد باز هم تردی خودش را حفظ نماید لذا خط تهیه سوخاری علاوه بر مرغ سوخاری برای قارچ سوخاری + ماهی سوخاری + گوشت سوخاری + میگو سوخاری + پیاز سوخاری نیز کاربرد خواهد داشت.

در راه اندازی فست فود بخش آماده سازی مرغ سوخاری در آشپزخانه صنعتی ، نیاز به دستگاه های اختصاصی این خط می باشد که در ذیل تجهیزات آشپزخانه خدمتتان معرفی می گردد :

خط تهیه مرغ سوخاری
دستگاه کاتر مرغ

دستگاه کاتر مرغ برای برش مرغ هایی که به آشپزخانه ارسال می گردد ، مورد نیاز است.

دستگاه مرینیتور

پس از برش مرغ ها و تبدیل آنها به قطعات کوچکتر ، نیاز است تا با فرمول خاص خود مرغ ها را مزه دار نمایید. به این عمل مرینیت کردن یا سس زدن می گویند که با دستگاه سس زن سوخاری قابل اجراست.
مواد افزودنی را داخل مخزن دستگاه ریخته و با حرکت دورانی مرغ را ماساژ داده به طوری که مرغ و سس در هم نفوذ کرده و دیگر نیاز به خواباندن طولانی مدت نمی باشد.
مشخصات فنی مرینیتور : تمام استیل + نیمه اتوماتیک + عمل آوری در کمتر از 5 دقیقه + در دو نوع با و بدون پمپ خلا

دستگاه بردینگ

پس از طعم دار کردن مرغ های خام برای انواع مرغ سوخاری نیازمند است تا آرد سوخاری مورد نظر خود را به مرغ ها اضافه نمائید تا آماده طبخ گردند. این عملیات از طریق دستگاه بردینگ امکان پذیر می گردد.
این دستگاه برای روکش کردن تکه مرغ های مرینت شده استفاده می شود ، همچنین جهت الک کردن مخلوط آرد و ادویه مخصوص کنتاکی به صورت اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد که از مزایای بردینگ به کاهش مصرف پودر سوخاری + بالا رفتن انضباط کاری + بالا رفتن سرعت کار می توان نام برد.

شما می توانید از پودر سوخاری آماده استفاده بفرمایید یا خودتان پودر سوخاری تهیه کنید در هر دو صورت لازم است بدانید پودر سوخاری یا آرد سوخاری معمولاً از نان های حجیم تهیه می‌شود. این نان ها به شکلی در برابر گرما قرار می‌گیرند که نم آنها از بین برود و به صورت خشک بیرون آیند. آرد سوخاری و پودر سوخاری دو فرآورده از یک خانواده هستند. اگر این نان خشک شده را پودر کنیم پودر سوخاری و اگر به صورت آرد درآوریم ، آرد سوخاری به دست می‌آید. در واقع ، نان تست چنانچه به فروش نرود ، به دلیل بیات شدن دیگر به شکل نان قابل مصرف نبوده و اگر دچار فساد نشده باشند دوباره به کارخانه باز می‌گردند و مجددا در فر قرار می‌گیرند تا به صورت خشک شده درآیند. این فرایند درباره نان‌هایی که قالب آنها دچار اشکال شده نیز رخ می‌دهد. پس از این مرحله، آنها را آسیاب و به شکل آرد سوخاری بسته‌بندی و روانه بازار می‌کنند.
ادویه درون پودر سوخاری نقش مهمی دارد که معمولا شامل پودر سیر ، پودر موسیر ، زعفران ، کمی دارچین ، فلفل قرمز و مقدار کمی آویشن هست.

یخچال

یکی از مواردی که در خط تولید مرغ سوخاری بسیار مورد استفاده قرارداد می گیرد ، یخچال های صنعتی است. علاوه بر اینکه مرغ های خریداری شده در یخچال نگهداری می شود ، مرغ ها پس از مواد خوردن و مرینیت شدن نیز در یخچال نگهداری و انبارش می گردند که در زمان فروش نیاز به فعالیت های آماده سازی را کمتر نمایند.

دستگاه سرخ کن تحت فشار مرغ سوخاری

خط تهیه مرغ سوخاری

برای طبخ مرغ سوخاری نیاز به دستگاه های سرخ کن تحت فشار است. طبخ کامل مرغ و خام نبودن مغز مرغ و استخوان ها ، سرعت بالا در طبخ از طریق این دستگاه ممکن می باشد.

سرخ کن هنی پنی

خط تهیه مرغ سوخاری

یکی از تجهیزاتی که شما می توانید در فست فودهای حرفه ای که سوخاری سرو می کنند مشاهده کنید سرخ کن هنی پنی می باشد. بی شک این دستگاه سلطان بی بدیل سوخاری در تمام دنیاست. شاید بتوان ویژگی های این دستگاه را در موارد زیر تلقی نمود :
مشعل توزیع حرارت فوق العاده
پخت کامل تکه های مرغ به طور دورانی
سیستم الکترونیکی بی نظیر
فیلترنمودن آسان روغن
ستینگ پر کاربرد
تنظیم زمان پخت به طور اتوماتیک
پمپ قدرتمند
سیستم قفل درب
باز و بسته شدن آسان درب دستگاه
دارای برنامه ریزی تمام دیجیتال برای انواع مواد غذایی در دو نوع گازی و برقی
از سایر ویژگی های آن می توان به وجود لوازم یدکی کافی و تعمیر کاران خبره برای آن نام برد.
دستگاه پخت کنتاکی یا سرخ کن هنی پنی جهت طبخ کنتاکی به کار رفته و تماما از جنس استیل است و با گاز کار می کند همچنین این دستگاه دارای فیلتر روغن داخلی بوده که جهت تصفیه روغن پس از پخت استفاده می گردد و دارای صفحه کنترل کامپیوتری بر روی دستگاه می باشد.
مشخصات فنی : طول 45 سانتیمتر ، عرض 103 سانتیمتر ، ارتفاع 123 سانتیمتر ، ظرفیت محصول 5.7 کیلوگرم ، ظرفیت روغن 19.5 کیلوگرم
البته این دستگاه در مدل های مختلف در شرکت آرمان وجود دارد ، مدلی که قالبا توسط ما پیشنهاد می شود 8000 دیجیتال آن می باشد.

دستگاه سوخاری

شرکت هنی پنی در سال 1957 نخستین بار برای ساخت اولین سرخ کن تحت فشار بازار تجاری جهان تاسیس شد.
اگرچه هنی پنی از پیشگامان این صنعت در تولید دستگاه های سوخاری و سرخ کن می باشد اما از آن زمان تا کنون تولید دستگاه های خود را بسیار گسترش داده است.
در طول دهه گذشته، هنی پنی به تنهایی خط تولید خود را به 9 دسته جداگانه گسترش داده و 120.000 فوت مربع به فضای خود برای ساخت و آموزش افزوده است.

خط تهیه مرغ سوخاری

شرکت آرمان وارد کننده دستگاه مرغ سوخاری در ایران می باشد. استفاده از تجهیزات خط سوخاری هنی پنی گروه تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان  همراه با خدمات زیر می باشد :
گارانتی کل دستگاه
سه سال گارانتی بورد
ده سال خدمات پس از فروش
تست قبل از تحویل و نصب
که مشتریان گرامی با بهره گیری از مشاوران خبره گروه تخصصی راه اندازی فست فود آرمان می توانند به اطلاعات بیشتری از این دستگاه دسترسی یابند.

دستگاه سرخکن سیب زمینی
سرخکن طرح دین

در خطوط مرغ سوخاری برای تولید سیب زمینی که یکی از اصلی ترین ارکان کنار مرغ های سوخاری است یا برای طبخ استریپس های مرغ یا برای طبخ انواع ناگت نیاز به دستگاه های سرخ کن گازی می باشد. این سرخ کن ها در مدل های تک لگن دو و سه لگن و در مدل های مختلف موجود می باشد.

گرمخانه مرغ سوخاری

خط تهیه مرغ سوخاری

گرمخانه مرغ سوخاری یا دیسپلی مرغ سوخاری جهت سرو و گرم نگه داشتن انواع غذاهای سرخ شده از جمله مرغ سوخاری مناسب می باشد و برای نمایش در دید مشتریان مورد استفاده می باشد.
این دستگاه دارای دو طبقه می باشد که طبقه پایین با داشتن حوضچه آب و گرمای المنت تولید حرارت مرطوب کرده و برای نگهداشتن مرغ سوخاری نرمال پس از پخت استفاده می شود. طبقه دوم با داشتن دو المنت گرمای خشگ برای نگهداشتن مرغ کنتاکی اسپایسی را تولید می کند.
از ویژگی های دیسپلی تولید آن از بهترین نوع ورق استیل ۳۰۴ به ضخامت ۱.۵ میلیمتر می باشد که باعث طول عمر و استحکام این دستگاه می شود.

خط تهیه کباب ترکی

جوجه گردان 12 سیخ

برای راه اندازی خط تولید مرغ سوخاری یا مشاوره راه اندازی رستوران سوخاری با شرکت آرمان  تماس حاصل نمایید

شماره های تماس شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

۰۲۱۶۶۸۱۶۴۱۸

۰۲۱۶۶۸۱۶۸۵۴

لینک کانال تلگرام شرکت https://t.me/armanmaham

 صفحه اینستاگرام شرکت tajhizat_arman

100 Responses

 1. پویا

  با سلام
  لطفا قیمت دستگاه سرخ کن تحت فشار را به ایمیل اینجانب ارسال فرمایید

  • ناصر فرد

   با سلام . تشکر میکنم از توضیحاتتون . محبت فرمایید قیمت خط کامل مرغ سوخاری به تفکیک برام بفرستید . تشکر 09173641056

   • عليرضا نيكجو

    شركت محترم آرمان ؛ با سلام و روز به خير ، مقتضي است نرخ خط كامل مرغ سوخاري با تفكيك اقلام توأم با ساخت كشور مربوطه مبذول فرماييد و نيز آيا با خريد و تجهيز خطوط فوق آموزش طبخ آن توسط شركت مربوطه ميسر است ؟ با تشكر ايام بكام ، نيكجو

 2. مهدی

  با سلام و خسته نباشی لطف کنی قیمت خط کامل مرغ سوخاری رو برام ارسال کنید فقط هر دستگاهی جدا جدا باشد خیلی ممنون از توضیحات کاملتون

 3. طاهر

  لطفا قیمت خط کامل مرغ سوخاری را با ذکر جزئیات دستگاه و نحوه گارانتی لوازم ایمیل بفرمائید

 4. محمدرضا

  با سلام
  لطفا قيمت يک خط توليد کامل را اعلام بفرماييد.

  با تشکر

 5. صداقتی

  سلام لطفا قیمت دستگاه کاتر مرغ و دستگاه ذرت مکزیکی رو به ایمیل بنده ارسال بفرمایید متشکرم

 6. بهرام صفايي

  لطفا قيمت و اطلاعات كاتر مرغ ارسال فرماييد

 7. وحید شفیعی

  با سلام و عرض ادب
  احتراما خواهشمندم انجانب را برای خرید دستگاه های مورد نیاز فست فود و خط تولید کامل و دریافت کاتالوگ ها راهنمایی و با این شماره تماس حاصل فرمایید.
  09133429266با تشکر شفیعی

 8. مهدی

  باسلام لطفا قیمت خط کامل هنی پنی رو به من بگید —-هیچ اموزشی دارد که ما بتوانیم مرغ کنتاکی رو یاد بگیریم

 9. اقبالیان

  لطفا قیمت خط کامل مرغ سوخاری را با ذکر جزئیات دستگاه و نحوه گارانتی لوازم ایمیل بفرمائید

 10. میثم

  با سلام و تشکر از شما
  لطفا هزینه خط تولید مرغ سوخاری با جزئیات قیمت دستگاه ها رو برای من ارسال فرمایید

 11. مهرداد

  با سلام و خسته نباشید
  لطف کنید قیمت خط کامل مرغ سوخاری هر دستگاه به صورت جدا رو برام ارسال کنید و این که اموزشی هست که بتونیم ازش استفاده کنیم .
  خیلی ممنون.

 12. سینا شاملو

  سلام .
  لطفاً قیمت دستگاه های سوخاری ( 4 دستگاه ) رو برای من ایمیل کنید .
  ممنونم از لطف شما

 13. پارسا

  با سلام.
  میخواستم بدونم دستگاه پخت جوجه بروستد هم شما دارید؟؟؟لطفا در صورت وجود قیمت و اطلاعات مربوط بر آن رو برام میل بفرمایید.سپاس

 14. علیرضا جلیلی

  با عرض سلام
  در صورت امکان لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ) را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید .
  با تشکر
  95/06/20

 15. محمد

  با عرض سلام
  در صورت امکان لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ) را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید

 16. شایان ثقفیان

  لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ) را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید

 17. شایان ثقفیان

  سلام.قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری را به صورت قیمت جداگانه را برای اینجانب ایمیل نمایید

 18. حجت

  باسلام
  سپاس ازراهنمائی ومعرفی تجهیزات ،خواهشمنداست قیمت ریزدستگاههاراارسال فرمائید.
  باتشکر

 19. حجت

  لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ودستگاه برش مرغ ) را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید
  باتشکر

 20. محمد

  با سلام،لطفا قیمت دستگاههای خط تهیه مرغ سوخاری،خط تهیه سیب زمینی سرخ کرده،بصورت قیمت جداگانه وشرایط گارانتی وخدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید،با تشکر

 21. مجتبی

  با سلام و تشکر از راهنمایی خوبتان در زمینه دستگاه ها.. لطفا ریز قیمت خط تولید مرغ کنتاکی را برایم ایمیل کنید. باتشکر

 22. مسعود

  با عرض سلام و تشکر از سایت کاملتان لیست قیمت ست کامل دستگاههای سوخاری مرغ ،سرخ کن سیب زمینی وگرمخانه را لطف کنید .با تشکر

 23. مهدی

  با سلام.با تشکر ار توضیحتوم،لطفا لیست فیمت محصولاتتون رو برام ایمیل کنید،در زمینه راه اندازی فست فود هم مشاوره میدهید؟با نشکر

 24. حمید حیدری

  با عرض سلام و تشکر از سایت .لطف لیست کامل قیمت دستگاههای سوخاری مرغ ،سرخ کن سیب زمینی ،گرمخانه و… و در صورت امکان نکات لازم و مشاوره ایدر مورد راندازی مغازه را ایمل کنید.با تشکر

 25. حمید حیدری

  با عرض سلام .لطفا لیست کامل قیمت دستگاههای سوخاری مرغ ،سرخ کن سیب زمینی … و در صورت امکان نکات لازم و مشاوره ای در مورد راندازی مغازه را ایمل کنید.با تشکر

 26. جواد جباری

  سلام .لطف میفرمایید برای شروع کار خط تولید مرغ سوخاری به چند دستگاه نیاز دارم؟ با ذکر قیمتهای آن . دستگاه پولک زن هم داریم؟ یا همان دستگاه بردینگ این کار را انجام میدهد. متشکرم

 27. خوشمود

  درود
  سپاسگزار میشم اگر خط تولید مرغ سوخاری با جزئیات قیمت دستگاه ها رو برای من ارسال فرمایید.

  شادباشید

 28. مهدی

  لطفا توضیحات در مورد طراحی و اجرای دکوراسیون و قیمت خط کامل آشپزخانه رو به رایان نامه من بفرستید متشکرم

 29. عبداله معصومی

  با سلام
  لطفا قیمت خط کامل تولید مرغ سوخاری را اعلام فرمایید
  فضای مورد استفاده ما 40 مترمربع می باشد

 30. سعید

  سلام. لطفا قیمت یک خط کامل را به تفکیک برای من ارسال کنید. ممنون

 31. مرتضی رمضانپور

  با عرض سلام و تشکر از سایت .لطف لیست کامل قیمت دستگاههای سوخاری مرغ ،سرخ کن سیب زمینی ،گرمخانه و… و در صورت امکان نکات لازم و مشاوره دهید. 09128502310 رمضانپور هستم

 32. مهرداد

  با عرض سلام
  در صورت امکان لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ) را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید

 33. احمدی

  سلام لطفا لیست قیمتهای دستگاههای خط تولید مرغ سوخاری و همچنین سرخ کن سیب زمینی رو به طور مجزا برای من ایمیل کنید.
  ممنون

 34. محمد

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم قیمت تمام تجهیزات لازم برای یه مغازه کنتاکی رو برام بفرستید
  ممنون

 35. رضا پناهی

  سلام لطف کنید قیمت خط کامل مرغ کنتاکی را ایمیل فرمایید

 36. فرهاد محمدی

  با عرض سلام.میشه قیمتهای دستگاهها رو به ایمیل ارسال کنید..ممنون

 37. علی

  سلام.
  لطفا یکی از پروژه هایی که خط تولید آن،کامل توسط شما پیاده سازی شده است را نام ببرید و آدرس انرا در جواب این کامنت ارسال نمایید.

 38. Abbas

  باسلام لطف کنید قیمت هنی پنی امریکا وهنی پنی ساخت چین را برایم ارسال کنید با تشکر 09353785656

 39. مهدی

  سلام
  لطفا لیست قیمت کلیه دستگاه های خط تولید سوخاری که در این صفحه معرفی نمودید ارسال فرمایید

 40. نیما

  سلام. لطفا لیست قیمت خط کامل مرغ سوخاری و فر پیتزا ریلی رو برام ایمیل کنید. با تشکر

 41. نعمت خالقي

  سلام لطفا قيمت كامل خط كنتاكي ومارك نوشته شودبه طور مجزا با تشكر از شما

 42. موسوی

  با عرض سلام و احترام
  برای تاسیس و راه اندازی خط کامل تولید مرغ سوخاری قیمت کلیه دستگاهها را برای اینجانب ایمیل فرمایید.
  و آموزش شما به چه صورت می باشد؟

 43. محمودجانلو

  با سلام و خسته نباشید اینجانب برای توسعه فعالیتم نیازمند مشاوره شما هستم اگر محبت کنید راهنمایی ام نمایید .
  اینجانب دارای یک شرکت قطعه بندی و بسته بندی مرغ هستم بمنظور توسعه و ایجاد ارزش افزوده بهتر آیا از حیث بازار مصرف و قیمت ارزش ایجاد واحد تولید مرغ سوخاری برایم وجود دارد ؟ در صورت مثبت بودن لطف کنید پیش فاکتور تجهیزات مورد نیاز و نیز اعلام ظرفیت تولید در 8 ساعت کاری مفید و نیز ارسال کاتالوگ را به ایمیل اینجانب ارسال نمایید . محل فعالیت اینجانب در مازندران – ساری می باشد با تشکر

 44. سید جمال مرتضوی

  با عرض سلام
  برای تاسیس و راه اندازی خط کامل تولید مرغ سوخاری و پیتزا قیمت کلیه دستگاهها را برای اینجانب ایمیل فرمایید. پروژه هایی که کار کردید؟ شرایط قرار داد بستن به چه شکله ؟ ممنون

 45. مسعود خوش اخلاق

  با عرض سلام
  برای تاسیس و راه اندازی خط کامل تولید مرغ سوخاری قیمت کلیه دستگاهها را برای اینجانب ایمیل فرمایید. پروژه هایی که کار کردید؟ شرایط قرار داد بستن به چه شکله ؟ ممنون

 46. Behnam

  با سلام لطفا قیمت دستگاه های زیر رو برام بفرستین.
  1. سس زن
  2. پودر زن
  3.دستگاه هنی پنی
  4.گرمخانه ویترینی
  با سپاس.

 47. Mohagheghi-pedram

  باسلام لطفا خط كامل كنتاكي ،پيتزا وساندويچ رو باقيمت و كل هزينه براي راه اندازي رو توتلگرام برام بفرستيد،ممنون. 09196731282

 48. وحید

  با عرض سلام
  در صورت امکان لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ) را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید .
  با تشکر

 49. وحید

  با عرض سلام
  در صورت امکان لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ) را به صورت قیمت جداگانه و خط تولید سیب زمینی سرخ کرده رو برام ایمیل کنید
  با تشکر

 50. amin

  سلام خسته نباشید ولطفا قیمت خط تولید مرغ سوخاری و سیب زمینی رو ایمیل کنید .ممنونم

 51. مهدي فرحاني

  با عرض سلام
  برای تاسیس و راه اندازی خط کامل تولید مرغ سوخاری نزديك به سبك رستورانهاي كي اف سي و پیتزا هات و مشاوره پروژه كشور سازنده و قیمت کلیه دستگاهها را برای اینجانب ایمیل فرمایید. پروژه هایی که کار کردید؟ شرایط قرار داد بستن به چه شکله ؟ ممنون

 52. jafari

  قيمت تجهيزات مرغ كنتاكي كامل به ايميلم ارسال كنيد

 53. داوود آریافرد

  با عرض سلام
  در صورت امکان لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ) و سیب زمینی پوست کن را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید . ممنون میشم اگه بفرمایید حد اقل ظرفیت سرو چند پرس غذا در روز را دارد .سپاسگزارم

 54. داوود

  با عرض سلام
  در صورت امکان لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی ) ,
  وحد اقل سرو چند پرس غذا در روز را دارا میباشد را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید ..سپاسگزارم

 55. سجاد رییسی

  با سلام لطفا قیمت دستگاه با تفکیک نام و طریقه خرید را ایمیل کنید با تشکر

 56. سعید

  با سلام
  لطفا قیمت کلیه دستگاه های مورد نظر خط تولید مرغ سوخاری و سیب زمینی سرخ شده رو به تفکیک ارسال کنید.

 57. هادی

  با عرض سلام
  در صورت امکان لطفاً قیمت دستگاه های خط تهیه مرغ سوخاری ( سس زن . پودرزن . سرخکن هنی پتی . گرمخانه ویترینی و یخچال و…) را به صورت قیمت جداگانه و شرایط گارانتی و خدمات را برای اینجانب ایمیل نمایید

 58. هادی نوروزی

  با سلام . تشکر میکنم از توضیحاتتون . محبت فرمایید قیمت خط کامل مرغ سوخاری به تفکیک برام بفرستید . تشکر

 59. مجتبی

  سلام لطفا قیمت هرچهار دستگاه خط تولید کنتاکی رو برام ارسال کنید..تشکر

 60. محسن رمضانی

  با عرض سلام .لطفا لیست کامل قیمت دستگاههای سوخاری مرغ ،سرخ کن سیب زمینی … و در صورت امکان نکات لازم و مشاوره ای در مورد راندازی مغازه را ایمیل کنید.با تشکر

  • admin1

   با سلام
   پاسخ شماازطریق ایمیل ارسال شد
   با تشکرازپیام شما

 61. amin

  سلام خسته نباشید
  قیمت دستگاه ها رو به ایمیلم ارسال میکنید

 62. امید

  شركت محترم آرمان ؛ با سلام و روز به خير ، مقتضي است نرخ خط كامل مرغ سوخاري با تفكيك اقلام توأم با ساخت كشور مربوطه مبذول فرماييد و نيز آيا با خريد و تجهيز خطوط فوق آموزش طبخ آن توسط شركت مربوطه ميسر است ؟ با تشكر

  • admin1

   با سلام
   پاسخ شما از طریق ایمیل ارسال شد
   با تشکر از پیام شما

 63. محمد حسین

  شركت محترم آرمان ؛ با سلام و روز به خير ، مقتضي است نرخ خط كامل مرغ سوخاري با تفكيك اقلام توأم با ساخت كشور مربوطه مبذول فرماييد و نيز آيا با خريد و تجهيز خطوط فوق آموزش طبخ آن توسط شركت مربوطه ميسر است ؟ با تشكر

 64. امیر حسین مشیری

  با سلام. ممنون میشم که قیمت یک خط کامل از تمام تجهیزات مرغ سوخاری برام بفرستید .با عکس وبرندشون.با تشکر

 65. reza

  سلام
  لطفا لیست قیمت کامل تجهیزات سوخاری رو برام ایمیل کنید
  ممنون

 66. مهدی

  با سلام
  از اطلاعاتی که کذاشته اید تشکر می کنم. لطفا قیمت یک سری شامل: کاتر، مرینیتور، بریدینگ و سرخ کن را بطور جداگانه برایم ایمیل کنید.
  متشکرم

 67. امیر حسین

  با سلام لطفا قیمت کامل خط تولید مرغ کنتاکی رو به تفکیک هر دستگاه وام ایمیل کنید در ضمن خط تولید جوجه بروستد با این خط یکی هستش یا نه
  مرسی از لطفتون

 68. آرش پورهوشيار

  با سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوستان فني و زحمتكش
  لطفا ليست تفكيكي قيمت دستگاههاي خط كامل توليد مرغ كنتاكي و سرخ كن سيب زميني و شرايط گارانتي و كشور سازنده دستگاه ها رو برام ايميل كنيد.
  با كمال سپاس و امتنان

 69. شهاب حبیبی

  سلام لطفا لیست کامل خط تولید و تجهیزات مربوطه همراه با قیمت رو برام ایمیل کنین. ممنون

 70. سعید اسماعیلی

  سلام قیمت هر ۴ دستگاه رو بی زحمت برام ارسال کنید و آیا اموزش هم از طرف شرکتتون داده میشه چجوری هست؟ممنون.

 71. مجتبی لاله چینی

  سلام وارادت
  لطفا قیمت خط تولید بصورت جداگانه برام ارسال کنید
  ممنون متشکر

  • admin1

   با سلام
   پاسخ شما از طریق ایمیا ارسال شد.
   باتشکر از پیام شما

 72. علی

  سلام لطفا قیمت خط تولید مرغ سوخاری رو به تفکیک بفرمایید تشکر

 73. یوسف مهینی

  سلام . ممنون از اطلاعات فنی کاملتون . اگه امکانش هست لیست قیمت به روز خط تولید مرغ سوخاری رو برام بفرستین شماره تلگرام و واتساپ۰۹**********

 74. شفیق

  سلام
  لطفن قیمت خط تولید مرغ کنتاکی رو به تفکیک برام ارسال فرمایید، ممنون

  • admin1

   با سلام
   پاسخ شما از طریق ایمیل ارسال شد.
   با احترام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *