سردخانه فریونی

سردخانه فریونی ثابت یا متحرک کانکس

سردخانه فریونی ثابت یا متحرک کانکس

سیستم های برودتی فریونی از پرکاربردترین و محبوب ترین سیستم های برودتی در ایران می باشند.
سردخانه های نگه داری انواع مواد غذایی و لبنیات ، دارو ، خشکبار ، میوه جات ، سبزی و صیفی جات ، فرآورده های دامی منجمد و هر آن چیز که نیاز به دمای مشخص و اتمسفری کنترل شده دارد را می توان با سیستم برودتی فریونی اجرا نمود.
این نوع سیستم ها که اغلب برای سردخانه های با ظرفیت اسمی پایین مورد استفاده قرار می گیرند معمولا ظرفیت اسمی تا 3000 تن ، سیستم هایی هستند که برای ابعاد کوچکتر سردخانه های نگه داری بسیار مناسب تر می باشند و در این حوزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

سردخانه فریونی

دلیل و یا دلایل این استفاده نیز بسیار روشن است.
از جمله مهم ترین دلایل محبوبیت و پرکاربرد بودن این نوع سیستم می توان به
1. تولید بار برودتی بهتر و بیشتر در محدوده ی ابعاد و ظرفیت اسمی مشخص نسبت به دیگر گاز های برودت زا
2. اقتصادی و به صرفه بودن استفاده از این نوع سیستم برودتی در محدوده ابعاد و ظرفیت اسمی مشخص و بسیاری دلایل دیگر اشاره کرد.

همین دلایل باعث شده تا گاز فریون و سیستم های برودتی مبتنی بر گاز فریون در بسیار از کالاهایی که هر روزه با آن ها مواجه هستیم مورد استفاده قرار گیرد.
کولر های گازی خانگی ، سردخانه های متحرک و کانکسی ، تونل های انجماد ، آیس بانک ها و حتی یخچال های خانگی و صنعتی ویترینی و ده ها وسیله پرکاربرد در زندگی بشر با استفاده از سیستم برودتی فریونی کار می کنند.

سردخانه کانکسی

صنعت سردخانه نیز از این مزایای بسیار زیاد گاز فریون غافل نبوده و همیشه سیستم برودتی فریونی برای سرمایه گذاران این صنف از اولویت های انتخاب بوده و هست.
سایت صنعتی آرمان با داشتن کارنامه ای بسیار درخشان در زمینه ساخت سردخانه و هم چنین همکاری با شرکت های مطرح و بزرگ ایرانی و خارجی برای تامین تجهیزات و تاسیسات این نوع سردخانه ها مفتخر است که در کنار شما سرمایه گذاران محترم باشد تا راهی آسوده و روشن پیش روی سرمایه گذاری شما بگشاید.

هم چنین می توانید در قسمت مشاوره ساخت سردخانه اطلاعات جامع تری از راهی که پیش روی شما برای سرمایه گذاری در این صنعت با آن مواجه خواهید شد را مشاهده نمایید.

سردخانه کانکسی
لطفا انتقاد و پیشنهادات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید و اگر پرسشی در این زمینه دارید آن را در بخش تماس با ما برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

اگر قصد خرید و یا سفارش این محصول را دارید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید

شماره های تماس شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

۰۲۱۶۶۸۱۶۴۱۸

۰۲۱۶۶۸۱۶۸۵۴

۰۹۳۹۹۱۵۰۵۰۱

لینک کانال تلگرام شرکت https://t.me/armanmaham

 صفحه اینستاگرام شرکت tajhizat_arman

2 Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *