یخچال ویترینی پرده هوا

یخچال پرده هوا فروشگاهی

طی چند سال گذشته در فروشگاه های مواد غذایی استفاده از یخچال پرده هوا  رو به افزایش است و استقبال زیادی از این مدل یخچال صنعتی شده است.

زیبایی این مدل یخچال ها در فروشگاه یکی از عوامل استقبال از آن است ، ویژگی ها و عوامل بیشتری در انتخاب این مدل یخچال وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

یخچال فروشگاهی پرده هوا

انواع یخچال فروشگاهی پرده هوا

یخچال پرده هوا در در نوع :

1-کمپرسور متمرکز

2-کمپرسور سرخود

ارائه می گردد که هر کدام ویژگی های خاص خود را داشته که مدیر فروشگاه با بررسی این نکات مثبت و منفی نوع یخچال مورد استفاده خود را مشخص می نماید.

یخچال ویترینی پرده هوا

ویژگی های یخچال پرده هوا:

در ابتدا باید بگوییم همانطور که از نام این یخچال مشخص است این یخچال ها به صورت ویترینی و بدون درب طراحی می شوند و با پرتاب هوای سرد به داخل قفسه ها دما کاهش می یابد و به صورت ایستاده یا خوابیده داخل فروشگاه قابل جانمایی می باشد.

دسترسی آسان مشتریان و راحتی انتخاب اجناس که با اتیکت قیمت از یکدیگر تفکیک شده اند یکی دیگر از عوامل محبوبیت این یخچال ها می باشد.

یخچال پرده هوا بر اساس متراژ  و با توجه به فضایی که در فروشگاه در اختیار داریم ساخته و طراحی می شود.

طراحی این یخچال ها طوری است که با توجه به نداشتن درب کمترین پرت سرما را داشته باشند. همچنین از نوعی کاور روی یخچال در زمان تعطیلی فروشگاه (شب) استفاده می شود که در صرفه جویی در انرژی کمک فراوانی می کند.

 

یخچال پرده هوا فروشگاه رفاه

 

هر دو نوع یخچال با کمپرسور سرخود و متمرکز از لحاظ کارکرد شبیه هم هستند و در چند ویژگی جانبی با هم تفاوت دارند که به آن می پردازیم.

در مدل کمپرسور سرخود یخچال را به راحتی و با استفاده از چرخ ها به هر نقطه از فروشگاه منتقل و جانمایی می کنیم و در جابجایی و تغییر دکور فروشگاه این مدل انتخاب مناسب است. همچنین هر یخچال را می توان به صورت مجزا خاموش یا روشن نمود که در مدیریت مصرف انرژی تاثیر گذار خواهد بود.

در صورت ایجاد مشکل یا خرابی در یخچال های موتور سرخود فقط همان یک دستگاه را نخواهیم داشت و مابقی یخچال ها مشکلی برای ادامه کار نداشته ولی در یخچال های کمپرسور متمرکز هر گونه مشکل کل یخچال ها را تا رفع آن از عملکرد خارج می کند.

در مدل کمپرسور متمرکز به دلیل قرار گرفتن کمپرسور بیرون فضای فروشگاه هوای گرم ایجاد شده در اثر عملکرد موتور یخچال باعث بالا رفتن دمای محیط نمی شود و در بخش تهویه مصرف انرژی کمتر و در نتیجه هوای مطبوع تری داخل فروشگاه خواهیم داشت.

یخچال پرده هوا

مشخصات فنی یخچال پرده هوا

عایق بدنه فوم تزریق پلی یورتان

جنس بدنه ورق گالوانیزه و یا استیل (به انتخاب مشتری) با رنگ پودری الکترواستاتیک

کمپرسور پر قدرت برای هوا و محیط گرم

کندانسور تمام مسی متناسب کمپرسور انتخاب شده

نمایشگر دیجیتال تنطیمات

نور LED برای طبقات

استند نمایش قیمت

طبقات پرتابل

کاور شب

برای دریافت مشاوره در خصوص قیمت و سایر موارد با مشاوران خود در شرکت آرمان مهام تماس بگیرید.

شماره های تماس شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان

۰۲۱۶۶۸۱۶۴۱۸

۰۲۱۶۶۸۱۶۸۵۴

لینک کانال تلگرام شرکت https://t.me/armanmaham

 صفحه اینستاگرام شرکت tajhizat_arman

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *